Rozbudowa/wymiana soundbara

brio11

New member
Jak narazie chyba najblilżej jest mi do soundbarów Yamahy, które z poziomu pilota mają dostęp do radia internetowego. Teraz kwestia modelu.
Sprawdze jeszcze czy inni producenci również mają dostęp do rada z poziomu pilota.
 

Pingwinek

Banned
Tylko przed zakupem sprawdź piloty. To, że przyciski są w 2700, nie znaczy, iż w innych tez będą :)
Poza tym nie wiem czemu kładziesz tak duży nacisk na pilota i to w dodatku IR. Ja idę inną drogą i wszystkie piloty zastępuje jednym po wifi. Też bardzo często komórka robi za pilota i coraz częściej Alexa.
 

brio11

New member
Pingwinek strzał w 10 z tym pilotem. Chyba zbyt ogólniejsze wyslowilem.Generalnie zależy mi, nie licząc smartfona/tabletu/lapka na innej możliwości włączenia radio/muzyki. Możesz rozwinąć myśl z Alexa?
 

brio11

New member
Na piloty oczywiście będę zwracał uwagę zeby nie strzelić sobie w stopę. Wybór jak narazie niewielki. W planach odwiedziny sklepów i wybadanie terenu.
Wracając do opcji pilota to nie chce się blokować tylko i wyłącznie dostępem zdalnym z poziomu telefonu itp, dlatego alternatywne rozwiązania miłe widziane :)
 

brio11

New member
Finalne postanowienie, na początek potestuje zestawienie amazon alexa echo/google home min + logitech harmony i sprawdze czy to spełni moje oczekiwania. Baza do rozbudowy będzie nienagorsza więc mam nadzieje, że sie uda.
Muszę jeszcze tylko zdecydować czy amazon czy google...
 
Do góry