Kino 7.1.4 + Stereo

kinder

Member
Ponoć Skoda to Volkswagen.

No to Denon Dnp 2500 Ne lub Pioneer N 70 Ae.



Co do plikowca to chyba lepiej zagra Lumin D2 od tego Pionka N70 ... Denon do Stereo to jakoś nie bardzo mnie przekonuję co innego w Kinie domowym to tak. Szukam wzmacniacza co dobrze się zgra z Monitor Audio Gold 300.

Co do Denon Dnp 2500 Ne to nie powiem wygląd ma rasowy ciekawe jak gra ...
 
Ostatnia edycja:

Intenso

Banned
Nie wiem czy będziesz kupował to co ludzie polecą, czy będziesz odsłuchiwał to co zostanie wymienione i dokonasz wyboru.
Kombinacji jest dużo, można kupić Pioneera N 50 Ae i do tego dobre daca, można kupić Pioneera N70 Ae i do tego wzmacniacz z wejściami XLR-ami.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Co do wzmacniacza chyba dużo lepszym rozwiązaniem będzie Musical Fidelity m6si ponoć z MA gra zacnie ... Co do Odtwarzacza to myślałem o wyższej półce sieciowych urządzeń z DAC - tak do max 10000zł - może być używka ...

I to bez dwóch zdań, Denek nie ma nawet startu do niego i nieważne czy będzie to 2020 czy 2500.
Z siecowcow zerknij na Cambridge Audio 851, Atolla, nowe serie Pionka od 50tki w górę grają bardzo dobrze.
 

marcin99

New member
posiadam hegla h360 podpietego z MA gold 300 oraz jako pre out z pioneer sc lx-89.Zestaw gra swietnie.Kino 7.1.4 fenomenalnie.Polecam!
Nie sluchaj ludzi ktorzy mówią że Monitory i hegel to porazka.Glosniki grają wybitnie(jak na tą cenę),scena przestrzen no i wstęga robi swoje.
 

kinder

Member
posiadam hegla h360 podpietego z MA gold 300 oraz jako pre out z pioneer sc lx-89.Zestaw gra swietnie.Kino 7.1.4 fenomenalnie.Polecam!
Nie sluchaj ludzi ktorzy mówią że Monitory i hegel to porazka.Glosniki grają wybitnie(jak na tą cenę),scena przestrzen no i wstęga robi swoje.


No właśnie odradzali mi Hegla z MA ponoć lepszą alternatywą od Hegla jest Musical Fidelity M6Si
 

werf

Active member
Bez reklam
posiadam hegla h360 podpietego z MA gold 300 oraz jako pre out z pioneer sc lx-89.Zestaw gra swietnie.Kino 7.1.4 fenomenalnie.Polecam!
Nie sluchaj ludzi ktorzy mówią że Monitory i hegel to porazka.Glosniki grają wybitnie(jak na tą cenę),scena przestrzen no i wstęga robi swoje.

Gusta są różne nie ma co dyskutować zasadniczo można yamaszke z b&w połączyć.

No właśnie odradzali mi Hegla z MA ponoć lepszą alternatywą od Hegla jest Musical Fidelity M6Si

Nie prościej posłuchać u siebie ?Obecny dystrybutor MF spokojnie użyczy ci sprzęt do domu. Hegel nie wiem jaką ma politykę ale myślę ze to nie jest problem.
Co do sieciowca atakuj 851N to zajebisty grajek.
 

marcin99

New member
gram w 70% stereo i jest naprawdę dobrze.Musze jeszcze pokombinować z kablami, bo z moimi nordost flatline graja zbyt detalicznie.MA gold 300 lubią grac szczegółowo,dlatego jakies lepsze kable i powinno być good.
 

kinder

Member
gram w 70% stereo i jest naprawdę dobrze.Musze jeszcze pokombinować z kablami, bo z moimi nordost flatline graja zbyt detalicznie.MA gold 300 lubią grac szczegółowo,dlatego jakies lepsze kable i powinno być good.


No własnie o tą szczegółowość chodzi nie chce żeby był jakiś jazgot męczący uszy :) ..
 

Killarmy

New member
Na Twoim miejscu, jeżeli nie masz opcji odsłuchowych, dogadałbym się z jakimś sklepem co prowadzi sprzedaż internetową i zamówił 2-3 wzmaki do domu i porównał je na spokojnie. Zawsze masz 14 dni na zwrot. Z wypożyczeniem nie będzie najmniejszego problemu. A co odsłuchasz i porównasz to już Twoje i będziesz miał 100% pewność że kupujesz coś co Ci się podoba i leży. Nowakowi będzie podobał się hegel, Kowalskiemu Denon, a Wiśniewskiemu jeszcze coś innego. Chcesz wydać kupę kasy więc najpierw posłuchaj.

pozdro
 
Do góry