Soundbar do TV

rustin

Member
Witam wszystkich.

Chciałbym polepszyć jakość dźwięku słuchanej muzyki z tv i oglądania filmów na Samsung Samsung LE40C650.

Jak to zawsze bywa problemem jest budżet, jak najniższy najlepiej 500zl . Nie jestem audiofilem, chciałbym żeby dźwięk był 'przestrzenny' i z basem.

Na kino domowe tysiąc będzie mało więc myślę o sundbarze z subwooferem, najlepiej bt


Czy coś się się kupić co rzeczywiście da dobry efekt?
 

ekterion

New member
Moim zdaniem w kwocie 500 zł nie znajdziesz nic rozsądnego. Z tego co słuchałem najtaniej wyjdzie Yamaha YAS-107 (bez woofera ale warto, 900 zł).
Warto dołożyć, ale jeśli naprawdę nie masz możliwości to sprawdź sobie Samsung HW-K360.
 

rustin

Member
Jbl bar studio kosztuje ok 700zl, więc trochę mniej od Yamahy. Będzie lepiej grał od niej?

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
O tym modelu ale nie o tej aukcji "rodzaj gwarancji: sprzedającego" lipa.

Co do "głośna", zniekształcenia też są głośne i nic nam to nie mówi o jakości.
 

rustin

Member
Możesz wrzucić linka do aukcji, której warto kupić?
Czyli twoim zdaniem jbl jest lepszy od yas 107?

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
 

rustin

Member
Do wyboru mam
Yamaha yas 107
Samsung hk 360
Jbl bar studio
Kruger&matz ghost 2.1

Co według was będzie najlepsze i gdzie kupić?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Firma JBL od zawsze jest specjalistą dźwięku.
Napisz do blackninja - dostaniesz ofertę dla dla niebieskich.
 

rustin

Member
Do jbl skoro jest z tamtej czwórki najlepszy.
Bliztwolf z wysyłką wychodzi ok 500zl, więc jbl nie dużo więcej także nie chodzi o cenę.
 

rustin

Member
Kiki chyba nie ma bo Ciebie polecił :)
Ostatnie pytanie, z tej całej czwórki jestem zdecydowany na tego jbl ale oglądałem jeszcze Samsunga hw 450, byłby lepszy?
 

ekterion

New member
Moc JBL maksymalna: 30 W vs 120 W Yamaha, wiem, wiem że moc nie do końca oddaje faktyczną głośność i jakość dźwięku, ale bez przesady. Tego JBL-a nie słuchałem ale radzę dobrze sobie poczytaj @rustin jeszcze o niej. Natomiast słuchałem Yamahy, dobrze ustawionej i grała naprawdę super, ona faktycznie mnie zadziwiła, podobnie jak wielu innych ludzi. Ma do tego 4k pass thrue i dts virtual x, czego w JBL na próżno szukać. Rozmawiałem też ze sprzedawcami z kilku marketów i każdy zgodnie mówił że ta Yamaha nie ma konkurencji do ok. 1300 zł.
 
Do góry