Soundbar do TV

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Ta właśnie różnica może być duża. , Lepiej chyba dołożyć do tej Yamahy lub szukać coś 2.1 z mocą max 100cxy 120
 

awakeman

New member
Panowie, nigdy w życiu nie miałem soundbara stąd moje pytanie, czy w tych w przedziale cenowym 1500-2000zł dźwięk znacząco się różni od kin domowych 5.1 w podobnej cenie? Jest sens po całym pokoju ciągnąć kable i zawieszać satelitki, czy soundbar załatwi sprawę?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To trudne pytanie.
Soundbar został wymyślony nie po to aby zastąpić stricte kino , ale żeby poprawić jakość dźwięku telewizorów.
Jaką masz wielkość pokoju ?
Jaki masz teraz sprzęt?
Ma być tylko do kina czy również do muzyki ?
 

awakeman

New member
Pokój 3,5m na 4,2m. Przez prawie 10 lat używałem plastikowego kina 5.1 LG HX906 i dawało radę. Fakt, był to wysoki model wtedy. Niedawno jednak padła płyta główna w ampli i zostałem z samymi głośnikami. Teraz nie wiem co kupić, bo samego kombajnu jaki był, czyli amplituner, blu-ray i odtwarzacz filmów z USB w jednym nie kupię, bo nie ma. Chyba, że używkę, a takiej nie chcę i stąd moje pytanie o soundbar. Oglądam głównie filmy i mecze, muzyki praktycznie w ogóle nie słucham.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jeśli jednak soundbar i w tej kwocie to JBL BAR 3.1 załatwi sprawę - do filmów wystarczy, dźwięk o niebo lepszy niż ten z TV - spytaj o cenę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie tylko.
Zwykły soundbar też da taki efekt jeśli pomieszczenie spełnia warunku odbicia dźwięku. No i Taki soundbar więcej kosztuje niż Bar 5,1.
 
Do góry