Soundbar? Który wybrać

jackcyl

New member
cześć


Proszę o pomoc w wyborze nagłośnienia pod telewizor. Byłem już skłonny kupić Fidelo e5 lub e6 ale okazało się że te zestawy są już nie dostępne w sprzedaży. Zależało mi na odłączanych i bezprzewodowych satelitach które tam właśnie były odłączane.


Jakie inne zestawy polecanie w przedziale cenowym do 3500zł (nie wykluczam soundbarów)
 

aro007

New member
Hej. Mam pytanko odnośnie tego Polk Audio. Warto?

Czy lepiej łyknąć JBL 5.1? Polk ma tylne satelity podłączane pod prąd, w JBLu trzeba ładować je na listwie. Natomiast JBL ma mocniejszy sub. :/
 

aro007

New member
Wieć kupiłem 4 dni temu Polka! Rewelacja. Dźwięk extra, filmy ogląda się super plus muzyka... Bajka. Aż do momentu gdy nastała noc i byłem zmuszony przyciszyć sprzęt... nagle słysze na tylnych głośnikach dziwne trzaski/chubotanie i.t.p. No i się zaczęło.. grzebanie w necie.. Wyszło że w zestawie 5.1 Polk jest problem z tylnymi satelitami. Mianowicie duża część osób zgłasza problemy takie jak ja. Dział RE pracuje na nowym softem od kilku miesięcy i nadal nic...W nocy zrobił mi się update do wersji 103 (software) ale problem pozostał. Nie pomógł żaden reset. Wiec po 4 dniach Polk został spakowany i oddany do sklepu. Pozostał tylko żal..
 
Do góry