Kompaktowy Soundbar do TV

Junior_wawa

New member
Cześć forumowicze,

poszukuję Soundbaru do TV Panasonic Tx58EX700e.

Podstawowe kryterium to kompaktowość, chciałbym żeby Soundbar zmieścił się pomiędzy nóżki TV, które mają rozstaw +/-50 cm. Jeżeli odradzicie taki sprzęt, to rozłożę szerzej - jest taka opcja :) Generalnie do filmów, muzyki, konsoli do gier. Audiofilem nie jestem, co najwyżej muzyka ze smartfonu na jakiejś imprezie.

Na tę chwilę interesują mnie dwa modele:

- Philips Fidelio B1;
- Panasonic SC-SB1;

Będę wdzięczny za info co sądzicie o w/w modelach. Mile widziane sugestie odnośnie innych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wybrałbym JBL:a Bar 3,1.
Masz specjalną cenę dla niebieskich i jeszcze CI reszta zostaje.
 

Junior_wawa

New member
To wybrałbym JBL:a Bar 3,1.
Masz specjalną cenę dla niebieskich i jeszcze CI reszta zostaje.

Dzięki. W chwili obecnej w grze zostały 3 soundbary:

1. JBL 3.1
2. JBL 2.1
3. Philips Fidelio B1/12

Dajcie znać jak ma się w w/w przypadku jakość do ceny. Dodam, że udało mi się trafić na ostatnią sztukę PF B1/12 w Saturn za 1500 (nówka). Rezerwację mam do dzisiaj do 16. Ponoć fajnie rozrzuca dźwięk (efekty przestrzenne), no i "imituje" 5.1. O JBL też czytam same dobre rzeczy, więc pytanie czy jest duża różnica między 2.1 i 3.1 ? PS: do kogo odezwać się w sprawie ceny JBL na forum ? Pzdr!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli ciut dołożysz to wystarczy na Fidelio E5 za 2499 zł
A z tych opisanych zdecydowanie JBL 3,1.
Ale musisz się zalogować w Klubie HDTV to załapiesz się na specjalną cenę.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Dzięki. W chwili obecnej w grze zostały 3 soundbary:

1. JBL 3.1
2. JBL 2.1
3. Philips Fidelio B1/12

Dajcie znać jak ma się w w/w przypadku jakość do ceny. Dodam, że udało mi się trafić na ostatnią sztukę PF B1/12 w Saturn za 1500 (nówka). Rezerwację mam do dzisiaj do 16. Ponoć fajnie rozrzuca dźwięk (efekty przestrzenne), no i "imituje" 5.1. O JBL też czytam same dobre rzeczy, więc pytanie czy jest duża różnica między 2.1 i 3.1 ? PS: do kogo odezwać się w sprawie ceny JBL na forum ? Pzdr!


W przypadku JBL zdecydowanie polecam dopłacić do 3.1- miałem SB450 (2.1) i tego środkowego kanału naprawdę brakowało. Do filmów ok, ale przy codziennym oglądaniu tv- zdecydowanie warto coś w systemie 3.1.



Obecnie mam BAR 5.1, również z forum od blackninja- gorąco polecam. A 3.1 to w sumie bardzo podobny sprzęt, tyle że bez odpinanych satelitek.
 

darek86

New member
Zastanawiam się nad soundbarem, z możliwością bezprzewodowego podłączenia głośników do dźwięku przestrzennego. Co byście polecili? Cena - jak najtaniej uwzględniając to wymaganie.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry