Soundbar do 4tys max

Reshef

New member
Witam. Dodam odrazu na wstępie, że przewertowałem całe forum i mam dylemat. Mianowicie chce zakupić soundbara do 4 tys maksymalnie. Wykorzystywany bedzie głównie do filmów 65% muzyka 35%( głównie youtube i z telefonu) i oczywiście soundbar bedzie cały czas podlaczony do tv. Na oku mam kilka modeli :
1. Jbl bar 3.1/ 5.1
2. Philips fidelio b5/b8

Chyba ze sa jeszcze jakies inne soundbary innych producentów bo w tych wszystkich marketach jest jedno a to samo.

Sugestie mile widziane 😀
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli głównie do filmów to z tych co podałeś JBL Bar 5,1.
Ale z Dolby Atmos świetnie dają sobie radę :
- Fidelio B8
- LG SK10
Jak będziesz niebieski masz specjalne oferty na wszystkie modele.
 

puziak2

New member
Ja też się przymierzam do zakupu i myślę nad: Sony HT-ZF9 lub Fidelio B8 z dolby atmos. Porównał ktoś, który z nich jest lepszy?
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Odrobinkę poza budżet masz FOCAL DIMENSION + SUB AIR + BLUETOOTH APTX naprawdę przyzwoity grajek.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fidelio B8 słuchałem i zrywa kapcie z nóg.
LG SK 10 rewelacja
Masz jeszcze ( jak masz więcej kasy Sonosa lub Paradigma.
Jak ktoś posłucha to nie chce słuchać później innych rzeczy.
 

Reshef

New member
No wlasnie co do yamahy Ysp 2700 słyszałem ze blado wypada. Co do sonosa to kusi mnie ta belka ale na suba juz nie wystarczy funduszy, choć z recenzji wynika ze bez suba daje rade.

Na placu boju zostały sonos, fidelio b5/b8, jbl bar 5.1( tu mnie martwią problemy z odlaczanymi głośnikami)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fidelio - rewelacja
LG SK 10 - rewelacja
Te słuchałem, polecam są świetne.

Jak masz więcej kasy to Sonos, KEF , Paradigm.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, bez suba w tej cenie.
Z subem - wymiata !
Lepiej jednak zagrają modele Fidelio i LG z subem.
 

Pingwinek

Banned
No wlasnie co do yamahy Ysp 2700 słyszałem ze blado wypada. Co do sonosa to kusi mnie ta belka ale na suba juz nie wystarczy funduszy, choć z recenzji wynika ze bez suba daje rade.

Na placu boju zostały sonos, fidelio b5/b8, jbl bar 5.1( tu mnie martwią problemy z odlaczanymi głośnikami)

Yamha 2700 blado wypada ?? Przy czym?? Na pewno nie przy fidelio B5 którego nie dało się słuchać powyżej 80% głośności. Sama moc nie świadczy o tym, że coś fajnie gra. Nie mówiąc o nierozwiązalnym problemie połączenia z tunerami sat, jak i dekodowaniu aż DD i DTS.
Tym bardziej jak chcesz oglądać filmy to dźwięk HD w Yamaha robi DUUUZĄ różnice. B5 nawet nie ma co startować do tej belki. Co do B8 posiłkuję się tym co znalazłem w sieci. Problem z przepuszczaniem HDR, dwa wejścia HDMI (u mnie już byłby problem) i brak obsługi DTS HD MA to na szybko minusy tego zestawu. Co do grania.... musisz czytać recenzję w sieci a nie Kikiego.
ps. dodam tylko, że oba zestawy philipsa mają jedynie bluetootha, yamaha ma wifi i BT
 
Ostatnia edycja:

Pingwinek

Banned
Ale słuchałeś B8 - jeśli tak- to gdzie ?
Czyta poprzednią wypowiedź zanim zada się pytanie. Wtedy byś nie musiał tracić czasu na pisanie.
Aby ułatwić ci to napiszę jeszcze raz. Nie słyszałem B8. Opisałem jedynie na szybko minusy jakie posiada. Miałem B5 i korzystając teraz z ysp 2700 mogę z czystym sumieniem odradzić zakup piątki.
 

Pingwinek

Banned
Ale słuchałeś B8 - jeśli tak- to gdzie ?
Zdarta płyta panie KIKI??? Bo na to retoryczne pytanie odpowiedziałem zanim je zadałeś. Czytamy ze zrozumieniem. Chyba, że to przerasta pana KIKIEGO. Cofnij się do posta przed swoim niepotrzebnym pytaniem, zatrzymaj się, przeanalizuj, zrozum....
I ponowię swoje pytanie. Czy pan KIKI jest w stanie mi podać TV Philips przepuszczające dźwięk Dolby Atmos przez HDMI ARC... Ułatwię Ci podaj ogólnie znane ci TV, które posiadają taką opcję.
 

Pingwinek

Banned
Ale słuchałeś B8 - jeśli tak- to gdzie ?
Zdarta płyta panie KIKI??? Bo na to retoryczne pytanie odpowiedziałem zanim je zadałeś. Czytamy ze zrozumieniem. Chyba, że to przerasta pana KIKIEGO. Cofnij się do posta przed swoim niepotrzebnym pytaniem, zatrzymaj się, przeanalizuj, zrozum....
I ponowię swoje pytanie. Czy pan KIKI jest w stanie mi podać TV Philips przepuszczające dźwięk Dolby Atmos przez HDMI ARC... Ułatwię Ci podaj ogólnie znane ci TV, które posiadają taką opcję.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Jbl bar 5.1

Bar 5.1 naprawdę jak na soundbar rozwala system i moim zdaniem 5.1 bar jest naocniejszy na rynku soindbar
 
Do góry