Philips Zenit, czy soundbar?

abudabi1

New member
Witam,

Noszę się z myślą kupienia jakiegoś***zestawu wspomagającego audio w moim mieszkaniu. Im więcej czytam, tym mniej wiem, więc postanowiłem zasięgnąć opinii w chyba najlepszym z możliwych miejsc. Większość marketów RTV bardzo mocno lobbuje soundbary, jednak gdy czytałem fora audio jest masa opinii,***że soundbar to przede wszystkim moda i znacznie niższym kosztem można osiągnąć podobną lub lepszą jakość.

Poniżej ważne informacje odnośnie zakupu:

* Budżet to 2-2,5 tyś zł
* salon z aneksem (cała przestrzeń około 31m2)
* odległość telewizora do kanapy około 3,5 metra
* telewizor SAMSUNG UE65MU7002T
* zestaw ma służyć w większości do filmów, sportu (sporo oglądam piłki nożnej) oraz konsoli PS4. Trochę mniej do muzyki, ale również chciałbym,***żeby nie było wstydu :)

Designersko bardzo podoba mi się***ten zestaw Philips Zenit CSS5530G_12 5:1. Wpasowuje się***także w mój budżet (koszt 1999 zł).

Będę wdzięczny za opinie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież masz Fidelio E5 w cenie 2499 zł i dużo lepszy efekt od Zenita.
To nie ta klasa.

Designersko - też powinien Ci się spodobać.
 

abudabi1

New member
Odpaliłem narazie na bluetooth z telefonu i jestem względnie zadowolony. Niestety nie mam możliwości podpiąć póki co niczego przez kabel, bo jestem na etapie przeprowadzki. Mam nadzieję, że jak się podepnę przez HDMI ARC to jakość dźwięku będzie znacząco lepsza :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Myślałem, że bardziej optymistycznie...
Większość jest zachwycona i dźwięku i z systemu.
 

Pingwinek

Banned
Odpaliłem narazie na bluetooth z telefonu i jestem względnie zadowolony. Niestety nie mam możliwości podpiąć póki co niczego przez kabel, bo jestem na etapie przeprowadzki. Mam nadzieję, że jak się podepnę przez HDMI ARC to jakość dźwięku będzie znacząco lepsza :)
Raczej znaczącej poprawy dźwięku nie zanotujesz. Choć szansa z TV Samsunga jest .Ten raczej prześle DTS i DD do zestawu. Ważne jest źródło Raczej w TV to nieliczne kanały mają dobrą ścieżkę audio.
 

link2jack

New member
Czy Philips E6 jest jeszcze gdzieś dostępne? Niestety moje e6 uległy awarii i serwis napisał że sklep zwróci mi hajs. Dlatego teraz szukam albo drugiego zestawu e6 albo coś w podobie. Zakupione były w euro RTV AGD. Teraz już tam niedostępne
 

link2jack

New member
Widzę w google jakieś sklepy które mają e6 w ofercie, cena poniżej 2200zl i raczej tej kwoty chciałbym się trzymać. Max 2500. To jak grały e6 mi wystarcza. Słyszałem wczoraj w sklepie JBL bar5.1 i wydaje mi się że gra mocniej a może to wina przestrzeni sklepowej... Ale cena 3000zl nie akceptowalna
 
Do góry