Jaki Soundbar do 1200 zł

Jahoo07

New member
Część :) Mam potrzebę zakupu Soundbar do kwoty maksymalnie 1200 zł. (nie więcej)
Będzie podłączony do PS4 oraz tv LG 42 LV570s. Nie mam parcia na subwoofer ale jak będzie też nie pogardzę. Osobiście zainteresował mnie LG Lass 655k tzn.testowałem w sklepie :) W necie moją uwagę przykuł JBL Bar Studio... co wy na to ? inne marki również biorę pod uwagę.
Proszę o waszą opinie z doświadczenia :)




Urodziłem się w latach 70 tych,jest to moje pierwsze forum więc wybaczcie za treść i formę :)
 
Ostatnia edycja:

mors111

Active member
Bez reklam
Część :) Mam potrzebę zakupu Soundbar do kwoty maksymalnie 1200 zł. (nie więcej)
Będzie podłączony do PS4 oraz tv LG 42 LV570s. Nie mam parcia na subwoofer ale jak będzie też nie pogardzę. Osobiście zainteresował mnie LG Lass 655k tzn.testowałem w sklepie :) W necie moją uwagę przykuł JBL Bar Studio... co wy na to ? inne marki również biorę pod uwagę.
Proszę o waszą opinie z doświadczenia :)

Urodziłem się w latach 70 tych,jest to moje pierwsze forum więc wybaczcie za treść i formę :)

JBL Bar 2.1 lub JBL SB 250 ( ten będzie tańszy )

sub bardzo się przyda , nie zapomnij o nim , będzie o wiele lepiej niż sama "belka"
 

Jahoo07

New member
Zauważyłem na forum dużą popularność JBL SB 250, będę szczery nie podoba mi się design.Co do JBL Bar 2.1 jest ładniejsze ;) tylko te 1550 zl.
 

Jahoo07

New member
Pierwotnie założyłem kwotę 1000 zł. Zakładając potencjalnie JBL Bar 2.1 za 1600 zł. to ta opcja odpada.Zauważyłem niestety niepokojące parcie wyłącznie na JBL również na innych postach,tak jakby nie było innych urządzeń.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Pierwotnie założyłem kwotę 1000 zł. Zakładając potencjalnie JBL Bar 2.1 za 1600 zł. to ta opcja odpada.Zauważyłem niestety niepokojące parcie wyłącznie na JBL również na innych postach,tak jakby nie było innych urządzeń.

pisz na priv do Blackninja i się przekonasz ile kosztuje
 

spooknienty

New member
Dokładnie jak koledzy pisali.
Sam szukałem teraz belki (chociaż ostatecznie kupiłem co innego) więc nasluchałem się tego sporo i jbl naprawdę zamiata konkurencję, szczególnie za te pieniądze.
Subwoofer robi robotę i gwarantuje że to must have do soundbara.
 
Ostatnia edycja:

Jahoo07

New member
Dziś przetestowałem w Media Expert Soundbar POLK Signa S1 za 1099 zł.
Zrobił na mnie dobre wrażenie, tzn. coś w stylu dźwięku przestrzennego,lecz sam subwoofer stojący za tv nie zaskoczył mnie niczym szczególnym,może to kwestia pewnych ustawień. Wada: nie posiada wejścia USB.
 
Ostatnia edycja:

spooknienty

New member
Dziś przetestowałem w Media Expert Soundbar POLK Signa S1 za 1099 zł.
Zrobił na mnie dobre wrażenie, tzn. coś w stylu dźwięku przestrzennego,lecz sam subwoofer stojący za tv nie zaskoczył mnie niczym szczególnym,może to kwestia pewnych ustawień. Wada: nie posiada wejścia USB.
Proponuję zrobić eksperyment. Skoro twierdzisz że sub nie jest w stanie Cię zaskoczyć to go skręć na 0 i włącz co Ci tam w duszy gra. Potem rozkręcić suba i odpal jeszcze raz to samo.
Już widzę jak nadal powtarzasz że jest Ci bez różnicy...
 

Jahoo07

New member
Źle mnie zrozumiałeś. Zacząłem grzebać przy subie ale typek z obsługi sklepu zaczął na mnie napierać. Zauważyłem że sub z tyłu posiadał tylko on/off i jedną diodę. Domyślam się że można regulować subwoofer.lecz może w tym modelu nie koniecznie.
 

spooknienty

New member
Zazwyczaj moc suba idzie z pilota. W JBL SB450 można jeszcze pokrętłem na skrzyni.
Ja obsługę a przy tym i pół sklepu katowałem Fleshgod Apocalypse więc musieli być bardzo wyrozumiali (jedni i drudzy :) a chodziłem od bara do bara i puszczałem ten sam kawałek
Generalnie mi podeszły bary od jbl (przy czym bar 2.1 tak średnio) i denon. Denon muzycznie wydał mi się najlepszy ale miałem już Ceola 2 od Denona i był połowę czasu na serwisie więc nie mogłem się przełamać
Mój początkowy budżet też miał być ok 1.5k wyszło sporo więcej i telewizor poczeka jeszcze miesiąc.
To Twoja decyzja ale sub musi być. Radzę poczekać z zakupem i dorzucić przynajmniej do tego jbl soundbar 2.1. Myślę że nie pożałujesz
 

Jahoo07

New member
No i po wszystkim :)
Dzisiaj odwiedziłem RTV EURO AGD, podczas testowania Sony HT-RT3 (na marginesie tandeta) za 999 zł. Zagadał do mnie pracownik sklepu,okazało się że jeżeli złożę zamówię na JBL Bar 2.1 bodajże do 4 maja to zrobi mi w cenie za 1298 zł. Nie było na co czekać i zamówiłem :)
 

Attachments

  • 20180428_174805 (1).jpg
    20180428_174805 (1).jpg
    321,8 KB · Wyś: 42
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też się podłączę, bo kompletnie nie w temacie belek ;)
Szukam dla teściów tylko by polepszyć audio z telewizora
Żadne bluetoothy i inne upiększacze dla młodszych nie intersują, nie będą streamować na to muzy z telefonu :)
- coś taniego - 700, 800, max 1000 zł
- raczej bez suba, bo nie zaakceptują dodatkowej skrzynki
- miło jeśli będą już jakieś efekty uprzestrzenniające
- miło jesli będzie już HDMI ARC, ostatecznie będzie optyk, ale wiem, że jeśli będzie optyk, to po czasie zaczną olewać osobne włączanie soundbara, dlatego włącznie przez HDMI razem z tv byłoby wskazane.
- ewentulanie może być też soundbase :)

Czy coś takiego dla kompletnie niewymagających się znajdzie? Widziałem już jakieś LG, Samsungi od 500-600 zł same belki bez suba, ale nie wiem co tam w środku i tam raczej tylko 2.0 bez dodatków typu surround.
 
Do góry