Soundbar-y JBL i problemy z nimi związane

MichaelloEs

New member
Witam!
W jednym wątku chcialbym zebrać wszystkie informacje nt. problemów ze sprzętem producenta o którym mowa wyzej:)
Interesuje mnie przede wszystkim temat "pukania" suba, np. przy zmienianiu programu telewizyjnego -> połączenie hdmi arc. Czy ktos rozwiazal ten problem? Ja narazie wylaczylem glos w tv ale przy programach niestety bez sensu byloby wyl i wl glos:)
Nastepnie ciekawi mnie sytuacja kiedy po wyciagnieciu sprzetu z pudla sub nie laczy sie z listwa - musialem recznie go sparowac. Ciekawi mnie to bo w I sztuce ktora posiadalem (bar 5.1) po podlaczeniu sprzet byl kompletnie gotowy do uzywania. Czy moze jest to kwestia tego ze listwa a sub sa z innego kompletu? Jak to u Was było?
Pisalem do serwisu to chca sprzet miec u siebie i sprawdzic. Co mi z tego jak problem nie jest od wczoraj; odesla sprzet i napisza, ze wszystko ok :-/

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

marzbi

New member
Ja już pisałem w innym wątku o swoim problemie w JBL Bar 5.1 Nie wiedzieć dlaczego sam się włącza. Wieczorem przy wyłączeniu wchodzi w tryb standby, a rano zawsze jest automatycznie włączony.
 

MichaelloEs

New member
Wiem, ze byl osobny watek, gdzie ludzie pisali o tych przypadkach ale chcialem osobny z tematem problemu. U mnie narazie tylko pukanie... ma ktos jbl-a, ktory nie ma pukajacego suba?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Witam!
W jednym wątku chcialbym zebrać wszystkie informacje nt. problemów ze sprzętem producenta o którym mowa wyzej:)
Interesuje mnie przede wszystkim temat "pukania" suba, np. przy zmienianiu programu telewizyjnego -> połączenie hdmi arc. Czy ktos rozwiazal ten problem? Ja narazie wylaczylem glos w tv ale przy programach niestety bez sensu byloby wyl i wl glos:)
Nastepnie ciekawi mnie sytuacja kiedy po wyciagnieciu sprzetu z pudla sub nie laczy sie z listwa - musialem recznie go sparowac. Ciekawi mnie to bo w I sztuce ktora posiadalem (bar 5.1) po podlaczeniu sprzet byl kompletnie gotowy do uzywania. Czy moze jest to kwestia tego ze listwa a sub sa z innego kompletu? Jak to u Was było?
Pisalem do serwisu to chca sprzet miec u siebie i sprawdzic. Co mi z tego jak problem nie jest od wczoraj; odesla sprzet i napisza, ze wszystko ok :-/

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
To odeślij spowrotem, przecież to Ty masz być zadowolony, a nie serwis.
 

MichaelloEs

New member
No super i miesiace sprzetu nie bede mial bo bedziemy sie w odsylki bawic. Nie mam daleko do serwisu, sprobuje osobiscie to zalatwic.
Problem taki, ze sprzet gdy sygnal dzwieku choc na chwile sie straci to tak jakby sie wylaczal a potem sie wzbudza.....

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

matiEX

New member
Wiem, ze byl osobny watek, gdzie ludzie pisali o tych przypadkach ale chcialem osobny z tematem problemu. U mnie narazie tylko pukanie... ma ktos jbl-a, ktory nie ma pukajacego suba?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Mój nie puka, nie stuka. Ale co śmieszne to w sklepie (MM) egzemplarz, który wyjęli z pudełka nie mógł (lub panowie nie potrafili) sparować sie z belką.
 

MichaelloEs

New member
Na sparowanie sub-a z belka jest kombinacja klawiszy na pilocie. U mnie poszlo od razu ale nie mogli dac przycisku na pilocie tylko cos przytrzym, potem bas dol, gora... tak samo na reset ustawien itp - lubia dzialac pod gorke Ci z jbl-a:)

Kolego a jestes pewien ze masz wszystko ok? Sprobuj tel przez bt polaczyc, dzwieki klawiatury i naciskaj guzkczki:) Przy lekkim opoznieniu z Twojej strony powinny sie wydostac czary mary. Jezeli nie to gratulacje:)
Masz przez hdmi arc polaczone?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
matiEX jaki masz telewizor? Bo może to on u Ciebie nie przerywa transmisji cyfrowej ciszy, czyli zachowuje się normalnie do zmiany formatu.
 

matiEX

New member
Na sparowanie sub-a z belka jest kombinacja klawiszy na pilocie. U mnie poszlo od razu ale nie mogli dac przycisku na pilocie tylko cos przytrzym, potem bas dol, gora... tak samo na reset ustawien itp - lubia dzialac pod gorke Ci z jbl-a:)

Kolego a jestes pewien ze masz wszystko ok? Sprobuj tel przez bt polaczyc, dzwieki klawiatury i naciskaj guzkczki:) Przy lekkim opoznieniu z Twojej strony powinny sie wydostac czary mary. Jezeli nie to gratulacje:)
Masz przez hdmi arc polaczone?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Mam wszystko ok, wszystko działa. To ze przy naciskaniu klawiszy jest opóźnienie to normalne, na każdym głośnomówiącym w aucie tak miałem, że te 0.5sek jest opóźnienia ale pózniej już normalnie.
Tak, mam przez HDMI ARC połączone.
 

MichaelloEs

New member
No opóznienie ok ale pukanie to juz wkurzajace:)
Dla tych komu sie sprzet wybudza w nocy! --> nie mialem moze podobnego problemu ale.zawsze po wylaczeniu tv sprzet sie wylaczal, zaraz wzbudzal i potem juz na stale sie wylaczal. U mnie wzbudzal go dysk zewnetrzny takze poogladajcie co macie powpianane w tv, moze tutaj bedzie rozwiazanie:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

MichaelloEs

New member
Nie wiedzialem z czego sie to bierze dopiero ostatnio wyłaczam sprzet, podeszlem do tv i slysze jak dysk jeszcze cos "kombinuje" :)
Ale przy innym.soundbarze, gdzie dysk byl na stałe w tv nie pamietam takich akcji.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

MichaelloEs

New member
Dziś zauwazylem ze przy nadawaniu 5.1 graja satelitki - po ich odlaczeniu i ustawieniu na boki przestaja grac... ktos mi wyjasni te jaja?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

MichaelloEs

New member
Ha.... mialem wyciszone satelitki... wyzerowalem i jest jak trzeba. Ale dalej problem z pukaniem:-/

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry