Zestaw głośników do TV i konsoli xbox one

Damiann92rr

New member
Witam prosiłbym Panowie o pomoc otóż mam pokój 5x4.Na sytem 5.1 nie ma miejsca bo tv jest w inną stronę umieszczony.

Sprawa ma się tak mam głośniki od laptopa edifier c2xd za 460zł i po podłączeniu do tv optykiem nie jest zle.. o wiele lepiej niż z głośników wbudowanych..na filmach lekki bass tez jest

i myślę czy dokupić drugie edifiery c2xd do tv czy kupić soundbar? maks to 1200zł z tym,że upatrzyłem dwa takie

Samsung HW M550 ponoć subwoofer to kpina jak by go nie było mimo ustawienia suba na +6

Drugi HW K450 cena 850 dość pozytywne opinie w internecie co dziwne bo tańszy sprzęt a więcej pozytywów niż m550

Pytanie sprowadza się do jednego czy taki soundbar hw k450 zagra lepiej niż głośniki 2.1 edifier c2xd o mocy łącznej 52wat rms? tylko o to mi chodzi.. czy to lepiej niż edifiery c2xd zagra czy gorzej bo jak gorzej to biorę edifiery bo na kolumny duże 2.0 nie mam miejsca.Soundbar najbardziej by pasował ale boję się rozczarowania.Proszę o pomoc bo chciałbym jutro coś zamówić :)

Służyć ma to do tv do kanałów TV(sporadycznie do oglądania filmów avi z pendriva)+ dźwięk z gier muzyka raczej bo na lapku słucham :)
 

Damiann92rr

New member
niestety nie będę miał na jbl 2.1 bo chce kupić konsolę + stolik po tv.Musiałbym kupić xboxa one s to miałbym na jbl bar 2.1 ale to nie ma sensu raczej brac słabą konsolę na rzecz głośników.

Dlatego do osób,które miały do czynienia z hw k450 czy jest sens to kupić? czy lepiej głośniki komputerowe 2.1? bo rozchodzi mi się o to czy taki soundbar hw k450 zagra tak jak edifier c2xd 52wat rms? czy o wiele gorzej? :)

Więcej pytań nie mam :)
 

matt1234

New member
Podepnę się pod temat aby nie mnożyć podobnych wpisów. Szukam czegoś do TV i gier na konsoli. Muzyka bardzo sporadycznie, tylko gdy goście przyjdą na imprezę. I tak nie mogę dawać jakoś szczególnie ognia bo to mieszkanie w bloku ;)

Dokładniejsze info:
- 50% gry z obsługą 5.1, 40% filmy, 10% muzyka,
- do nagłośnienia prostokąt 2,5m x 4,5m z ekranem na krótszym boku w pomieszczeniu 4,5m x 4m (18m^2),
- Budżet około 3000zł (z plusem).

Przeglądając forum myślałem nad JBL Bar 5,1 lub Fidelio E5, ale wciąż męczy mnie też jakieś "pełnowymiarowe" kino 5.1 z ampli w tym budżecie. Co myślicie, w którą stronę***pójść? Polecacie coś konkretnego?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie potrzebnie, bo do tych potrzeb które opisujesz to zarówno Fidelio E5 za 2499 zł jak i Bar 5,1 JBL za 2700 zł będą świetnym do tych potrzeb.
Zaloguj się tylko już w Klubie HDTV.
 

matt1234

New member
Ok, to mnie przekonuje, pozostaje tylko wybrać który z tych dwóch. Duża jest różnica brzmieniowo-funkcjonalna pomiędzy tymi dwoma sprzętami?

Z Barem od JBL byłoby mi znacznie łatwiej montażowo, a do tego przekonuje mnie środkowy kanał. Czy jako soundbar ma on wystarczającą separację kanałów lewo/prawo dla efektów surround?
 
Do góry