Soundbar do 2500 zł

Tyniek

New member
Siemka. Poszukuję Soundbara do 2500 zł. Już zgłupiałem czytając różne opinie, modele itp. Chodzą mi po głowie Yamaha YAS-207, JBL 3.1, Onkyo LS-50B. Może ktoś doradzi co wybrać i jakieś fajne propozycje przedstawi. Pokój niecałe 20m2. TV Panasonic TX-58EX703E 4K UHD. Pozdrawiam
 

Tyniek

New member
Siemka. Po konsultacjach z kikim wybór padł na Fidelio E5 gdyż więcej słucham muzyki niż oglądam filmy :) Nie żałuje bo idealnie się sprawuje, a dzięki 9 struny gitarowej trzęsie całym blokiem :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No i tak miało być.
Wszyscy którzy mieli wątpliwości jakiekolwiek o zakupie Fidelio wiedzą że to strzał w "10" . W tym modelu jest to czego brakuje u innych - słychać środek.
I cena jest super .
 

Naworek

New member
No wlasnie niestety w jbl 5.1 nie czuc tego srodka i teraz moje pytanie bo chcialem kupic glosnik na wakacje a przy okazji pytanie... Czy kupujac xtreme albo charge 3 uzupelnie srodkowy dzwiek parujac bar ? :p
 

Naworek

New member
Noo niestety wraz z zona wybralismy jbl i nie zaluje ;) ale wciaz nie moge uzyskac odpowiedzi :p ktora opcja byla by lepsza do tego zestawu charge 3 czy xtreme??? (chodzi o srodek) Bo jak wspomialem wczesniej szukam dodatkowo glosnika na wakacje moze ktos cos wie ?
 

Naworek

New member
Bede raczej za xtreme pytanie tez mam takie czy bar 5.1 posiada jbl connect tak jak charge3 i xtreme czy mozna je sparowac przez Bluetooth?
 
Do góry