JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

mickry

New member
Kolega za moją namową kupił sobie najnowszą wersje Bar 5.1. Ku mojemu zdziwieniu coś strasznie pokombinowali, bo z pilota nie dość ze sterowanie basem jest ubogie 5lv, to jeszcze nie ma opcji takiej jak u mnie w 3.1 włączanie wyłączanie surround oraz tryby - film, sport, itp. Czy jest to jakoś ukryte czy poprostu zmienili to na niekorzyść?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Z tego co wiem bo stałem się dzisiaj posiadaczem bar 5.1 to jest okrojony z tych opcji ale jak na moje ucho gra znacznie lepiej i czyściej niż 3.1 którego jeszcze mam :wink: bardziej "kinowo". Ten poziom 5-cio stopniowy który został dodany po aktualizacji w zupełności wystarczy. Wcześniej był 3 stopniowy, tu można było narzekać.
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Dla tych którzy mają dylemat czy warto wymienić bar 3.1 na bar 5.1 surround to odpowiem, że warto. Dużo lepsza przestrzeń i jakość dźwięku. Warto. Wiadomo, że nie doświadczycie takiej przestrzeni jak z tylnymi, nie będzie efektów za słuchaczem ale Multibeam robi robotę dzięki bocznym głośnikom w belce.Wczoraj trochę potestowalem, jest duża "ewolucja" kinowo pomiędzy tymi modelami.
 
Ostatnia edycja:

RysiuII

New member
Czy ktoś wymieniał sam akumulatory w satelitkach od JBL 5.1 ? Wiecie jaki.model.tam.wchodzi? Gdzie kupić takie? Dacie jakiegoś linka?
 
Do góry