JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

mickry

New member
odstawilem suba dalej ale pomimo tego przy oglądaniu na netflix są co jakisz czas przestery na nim i chwilowe charczenie. Wkur.. mnie to niesamowicie. Zastanawiam się teraz czy ten hdmi co był w zestawie nie jest jakiś dziadowski i nie ściąga jakiś zakłóceń ale znowu z 2 strony listwa by świętowała wtedy a nie subwoofer. Co tu na to poradzić? nie chce mi się wysyłać do serwisu, na muzyce jest zdecydowanie lepiej nie wiem od czego to zależy...
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Odebrałem dzisiaj soundbar z serwisu. Reklamację uznali. Został wymieniony moduł d-amp w subwooferze. Mam nadzieję, że teraz będzie służył bez przygód.
Serwis sie spisał.

odstawilem suba dalej ale pomimo tego przy oglądaniu na netflix są co jakisz czas przestery na nim i chwilowe charczenie. Wkur.. mnie to niesamowicie. Zastanawiam się teraz czy ten hdmi co był w zestawie nie jest jakiś dziadowski i nie ściąga jakiś zakłóceń ale znowu z 2 strony listwa by świętowała wtedy a nie subwoofer. Co tu na to poradzić? nie chce mi się wysyłać do serwisu, na muzyce jest zdecydowanie lepiej nie wiem od czego to zależy...
Nie chce Ci się wysyłać do serwisu, to się z nim skontaktuj telefonicznie lub mailowo.
 

czaszka69

New member
A więc tak, mam identyczne problemy z subem, pierdzenie harczenie itp, raz jest lepiej raz jest gorzej. Na infolinii oczywiscie zwalano wszystko na router ktory stoi jakies 3 metry od sprzetu. Sub strzela jak jest podlaczony do TV LG. jezeli go przenosze obok do pokoju wraz z listwa na inny tv marki samsung wszystko gra okej. pojechalem nawet do innego mieszkania z calym sprzetem, u innych gra okej nawet jezeli stoi blisko routera. Wnioskuje ze moj TV LG wysyła jakies zaklucenia i tyle, czas kupic nowy tv :D
 

cinkooo2

New member
Cześć,
chcę zdecydować się na soundbar wpadł mi w oko własnie model JBL Bar 5.1. Tylko teraz pytanie czy wybrać model z odłączanymi satelitkami tylnymi czy ten bez satelitek.
Czy może jednak zdecydować się na model 9.1?
Pozdrawiam :)
 

cinkooo2

New member
Dzięki,
zamówione 9.1.
Zobaczymy co z tego będzie jak przyjedzie.
A i co sądzicie o takim uchwycie na soundbar?
Lepiej powiesić pod czy może nad telewizorem?
Pozdrawiam :)
 

mickry

New member
Serwis sie spisał.


Nie chce Ci się wysyłać do serwisu, to się z nim skontaktuj telefonicznie lub mailowo.

Pisałem do głównego serwisu to mi napisali cała litanie, żeby sprawdzić kabel, żeby spróbować z optykiem, żeby podłączyć pod inny tv;p wszystko spoko tylko to nie dzieje się zawsze, teraz np mam spokój od miesiąca nic się nie dzieje. Dziwne jest tylko to że dźwięk że źródła się wyciszyl jakoś, kiedyś na 15 miałem dość głośno teraz daje po 20 i czasami mało...
 

mickry

New member
Koledzy sprawa tyczy się Bar 3.1 - od pewnego czasu na filmach na netflix lektor jest dużo ciszej niż reszta, muszę dość mocno podgłośnic żeby było spoko słychać, natomiast jak zaczyna się jakaś akcja to jest dużo za głośno. Ktoś podpowie o co w tym chodzi?
 

bartek3472

New member
Cześć. Jeśli coś nie tak pisze to sorki. Nie jestem fachowca a to moj pierwszy wpis. Wczoraj w media markt kupiłem JBL bar 3.1 pokusiła mnie promocja. Cena 1350. Podłączyłem soundbar do tv przed kabel HDMI arc. Jednak dzięki nie ma porównania do tego np z telefonu przez bt. Dialogi są ciche jakby przytłumione. I w zwykłej tv poprzez UPC horizon i przez Netflix. Tv mam mało znany i raczej nie jakiś najnowszy a jest nim Hitachi 50HB1T62. Proszę o jakas poradę/pomoc. Może ktoś miał podobny problem. Przez telefon jest zdecydowane wyraźniej/głośniej.
 

bartek3472

New member
Napisałem. Może ktoś podpowie. Ustawić wyjście cyfrowe pcm czy skompresowane na tv? Tylko taki wybór mam. Problem jest taki że na Netflix mega słabo słychać dialogi
 
Do góry