JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

milanoa

Member
Ktoś tu pisał że to problem z tv, a jak zwykle JBL dał d.... Niestety nie ma złotego środka, zostaje połączenie po optyku.
 

milanoa

Member
To nie jest żaden argument, dlaczego soundbar od Sony się nie wybudzał?.
Odnośnie dźwięku nie mam mu nic do zarzucenia, do filmów pierwsza klasa, przy dobrej ścieżce
dźwiękowej pokazuje pazur.
 
Ostatnia edycja:

wojtek013

New member
Eee, pewnie z nim jest coś nie tak.
Ani po optyku, ani po HDMI arc nie mam takich problemów.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

KamilC

New member
Witam.
Przeczytałem właśnie cały wątek. Szukałem informacji dotyczącej opóźnień we włączaniu się bara po chwili ciszy w filmie. Niestety, a może stety, nie znalazłem takiej informacji. Nad barem zastanawiam się już od jakiegoś czasu i powstrzymuje mnie jedynie powtarzające się komentarze na zagranicznych forach dotyczący opisanej przeze mnie sytuacji.

Na YT pod tytułem 'Problem with JBL Flip 4 cutting off audio after a few seconds of silence' jest pokazana sytuacja, niestety jestem nowym userem i nie mogę wkleić linka.. Wiem, że jest to inny sprzęt ale podobno na soundbarze jest to samo. Czy ktoś się z spotkał z takim zachowaniem?

A tak przy okazji, jeśli można to proszę o podesłanie ceny ;)

Pozdrawiam
 

bahamut24

New member
Witam
Mam pytanie do użytkowników jbl 5.1 i dekodera horizon z upc, też musicie dużo podgłośnić podczas oglądania na dekoderze w porównaniu z np netflix? Mialem wczesniej vectrę i jbl mialem ustawiony na 13-15 i wszedzie tak samo bylo slychac (netflix i dekoder) teraz na netflix mam 13-15 a na horizon 20 bo przelaczajac zrodla jakby dekoder ciszej gra. Dekoder mam podpiety hdmi do tv a jbl z tv optykiem.
 

v80trek

New member
Jak tam pierdzenie waszych subow? U mnie przez dłuższy czas był spokój, ale od kilku dni znowu wariuje... Pierdzi, pyka czasami piszczy..... Czy coś JBL poprawił, bo nie wiem czy jest sens wysyłki. A gwarancję.
 

$kubi

Member
U mnie ostatnio spokój właśnie, ale wcześniej zdarzało mu się to o czym piszesz

Wysłane z mojego GM1900 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry