JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

szybal

Banned
Panowie pytanie czy każdy sub który ma swoje zasilanie czyli jest aktywny można podłączyć na kablu pod źródło innego producenta? Np. Yamahe do JBL czy Sony itp.
 

Peita

New member
Witam , a możecie napisac dokładne jakiej firmy kable hdmi polecacie ? ... i dlaczego ps4 musi byc podpięte przez soundbara ? . Z góry dziękuje za odpowiedz
 

Bondzik04

New member
Po wielu przeczytanych testach i recenzjach stałem się szczęśliwym posiadaczem JBL 5.1 to znaczy byłem szczęśliwy do czasu jak usłyszałem jak to gra myślę coś źle podłączyłem i walczyłem to optyczny vs hdmi ARC i nic się nie zmienia dźwięk z tego JBL jak z radyjka z bazaru, jedno jest fajne to bas a reszta to tragedia jak dla mnie gorzej to gra od moich starych logitech z5500. Chyba czas nadszedł na normalne kolumny i zaczynam czytanie i szukanie od nowa. Myślę na najmniejszymi Klipsch jakie ma w ofercie np klipsch RP-400M od tych zacznę
 

szybal

Banned
Ok piszę co uważam za prawdę lepiej więcej wydać niż dalej błądzić.
Masz rację JBL jest super ale Bose wciąga go nosem 5000 razy .
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Szybal ma rację ja testowalem w media expert jbl bar 5.1 i bose 700 i powiem tak stały obok siebie sprzęty w sali małej do odsłuchu i i włączone trailery filmów i taka sama muza na 2 sprzetach na jbl które odpaliłem pierwsze ale później bose 700 i bose poprostu bo względem samej belki jak i basu wciąga go nosem nawet co ludzie wchodzili mowili boże jak to gra bose 700 najlepszy soundbar jaki narazie jest a jest możliwość podpięcia 2 suba i wtedy myślę że w domu jest armagedon :)
 

darekgra

Member
Panowie pisze to już któryś raz... Porównanie JBL bar 5.1 do Bose 700 jest delikatnie mówiąc do dup...y!
Zestawianie bar 5.1 za 3 tys, do Bose z 2 sub za 10 tyś. Tego w ogóle nie można porównywać w jednej klasie... Produkty przeznaczone dla zupełnie innych odbiorców.
 

Bondzik04

New member
Miałem JBL 5.1 (na szczęście już się pozbyłem) jak dla mnie porażka totalna nie wiem czym ludzie się zachwycają mój tv sony lepiej gra niż sama belka bez subwoofera. Bose cały komplet nie słyszałem ale na pewno nie zastąpi nawet budżetowych kolumn 5.1 i średniej klasy amplitunera. Nigdy więcej takich wynalazków jak soundbar
 
Ostatnia edycja:

wojtek013

New member
Dokładnie, wszystko kwestia potrzeb i .....kasy.

Tak, jak kolega wyżej napisał: zestaw Bose jest ponad trzykrotnie droższy od JBL.
Co tu porównywać...

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry