Soundbar około 3tys.

mors111

Active member
Bez reklam
słuchałem SB 450 w markecie , grał super , bar robił spore pozytywne wrażenie , wysokie ostre , Bar 3.1 ma suba z większą średnicą głośnika , pytanie czy jest jeszcze mocniejszy , musiał by się sam Blackninja lub Kiki wypowiedzieć , ja tego nie słuchałem
 

misiorwroc

New member
W tej kwocie jest też Denon Heos Home Cinema.
Wczoraj przywlokłem go do domu :)
Gra to ładnie, muszę przyznać, dialogi słychać dobrze, basu nie brakuje.
Jednak sterowanie przez apkę jest takie se, przydałby się pilot.
No i okazało się że brak BT jest trochę uciążliwy. Zwłaszcza kiedy chcę opdalić coś z Youtube...
Zastanawiam się czy go nie zmienić na coś innego :)
 

Pingwinek

Banned
Ok finalnie został mi wybór pomiędzy philipsem b8 i yamaha 2700 , nie mogę tylko zrozumieć supportu dla 4K ; może ktoś proszę mi wyjaśnić czy te sprzęty są identyczne odnosnie funkcjonalności 4k i HDR? Filmy / transmisje 4 k i gry z xboxa x .
Dodatkowo czy brak dolby atmos w yamaha będzie odczuwalne w jakiś sposób ? Sorry za może śmieszne pytania ale po przeczytaniu tylu opini i recenzji już się gubię i potrzebuje prostego wytłumaczenia a
B8 nie przepuści Ci sygnału HDR Nie widzę też żeby dekodował sygnał DTS HD MA
 

misiorwroc

New member
Fidelio E5, Fidelio B5, JBL Bar 5,1 - te zagrają lepiej i masz pilota !

Dlatego Denon od wczoraj już spakowany w karton :)
Ruszam na odsłuchy. Póki co - wczoraj posłuchałem Yamahy 2700 i spodobało mi się.
JBL 5.1 niestety nie było, muszę wybrać się do innego sklepu.
I ewentualnie namierzyć gdzieś Fidelio :)
 

Pingwinek

Banned
Yamaha 2700 czy JBL Bar 5.1? :)
Mam 2700 i mogę z czystym sumieniem polecić Na pewno JBL ma swoje plusy, choć obcowałem z odłączanymi głośnikami w Fidelio i powiem, że się nie sprawdziło. Przy JBL nie mogę znaleźć info jakie ma dekodery HD . Niesamowitym plusem yamahy jest musiccast
Edit Ma tylko DD i DTS czyli Yamaha bije na głowe w tym aspekcie
 
Ostatnia edycja:

mack

New member
Soundbar - prośbą o pomoc

Witam,

Chciałbym dołączyć do wątku. Potrzebuję poprawić dźwięk w swoim salonie i po poczatkowych poszukiwaniach kina domowego moje zainteresowanie skierowało się na soundbar. Powierzchnia pokoju to ok 35m2, przeznaczenie głównie do oglądania filmów ale również muzyki. Planowałem na sprzęt wydać do 2000 ale mogę trochę przekroczyć budżet. Nie bardzo znam się na soundbarach więc początkowo myślałem o Sony (zależy mi na sterowaniu przez Tv z Bravia Sync) ale później zacząłem się zastanawiać czy nie ma czegoś lepszego. Znalazłem w necie kilka modeli Yamahy (np. Yas207 lub 306) i JBL (2.1 lub 3.1) ale ciężko się w tym rozeznać. Dodatkowo dzisiaj w jednym z salonów audio człowiek bardzo zachwalal i namawiał na zakup Focal Dimension (trochę poza budżetem ale podobno super cenie aktualnie). Pytanie czy coś z ww. możecie wyróżnić, może coś zdecydowanie odpada, jakie alternatywy? Czy warto dopłacac do Focal? Będę wdzięczny za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
olekcz
Jeśli nie chcesz przestrzeni to wystarczy Ci Bar 3,1.
Jeśli zakup na długie lata to brałbym Bar 5,1
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV to masz specjalną cenę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mack
Zacznijmy od tego, że masz duży salon.
Pośrednich rzeczy nie wykorzystasz ku radości.
To w tej cenie masz już Fidelio B8 z Dolby Atmos.
Mówią użytkownicy, że wyrywa klepki z podłogi.
Ale ile naprawdę masz max kasy ?
 

MichaelloEs

New member
Fidelio B8 w cenie 2000zl?
Czytałem recenzje, że robi robote z przestrzenią ale czy z samej listwy będzie taki efekt jak przy chocby 5.1 jbl-a?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry