Zestaw kina do 5000 zł

odoja

New member
Witam, jak w tytule, potrzebuję zestaw do 5000 zł, kolumny i amplituner. Nie potrzebuję odtwarzacza, mam ps4. Zestawy mogą być z i bez subwoofera. Pomijam zestawy z jakimiś satelitarnymi,malutkimi głośniczkami, zwyczajnie mi się to nie podoba. Od razu napiszę, że do końca nie wiem czego wymagać od takiego zestawu(po prostu mało się znam ;) ), ale bluetooth, systemy multiroom, lecz z naciskiem na bluetooth. Sprzęt będzie przeznaczony głównie do netflixa, gier , filmów i koncertów z blu-ray. Jeśli były by potrzebne jeszcze jakieś dodatkowe informacje ,proszę piszcie.
Będę bardzo wdzięczny o rekomendacje i ewentualne linki z zestawami,głośnikami itd. albo same firmy, resztą się zajmę.

Dzięki :):)

Co sądzicie o tych zestawach?

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-yamaha-musiccast-rx-v483-ns-f51-ns-p51-czarny

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-denon-avr-x520bt-kruger-matz-passion-5-0

DENON AVR-X1400H + SPEKTOR 6/1/VOKAL HC Zestaw kina domowego 5.0 - ...

DENON AVR-X1400H + RAPTOR 5.0 Kino domowe 5.0 - Salony Denon Polska...
 

mors111

Active member
Bez reklam
wszystkie będą OK , ja osobiście szedł bym w zestaw nr 3 za dobre kolumny

do kina OK lecz sub by się bardzo przydał

jeśli jednak 5 koła to max budżet to zestaw nr 1 i starczy na mocnego suba za 1.700zł i masz spoko zestaw do tego czego potrzebujesz
 

odoja

New member
Dzięki za pomoc :)
W sumie suba teraz nie potrzebuje, ze względu, póki co na sąsiadów i cienkie ściany ;) choć w przyszłości z pewnością się zaopatrzę. Chyba skuszę się na ten 3 zestaw :d.
 

odoja

New member
Koło 30 m2 ,jest w kształcie prostokąta, i sprzęt będzie rozmieszczony na szerokość pokoju, maksymalna odległość od głośnika przedniego do tylnego 3,5 m, ale raczej będzie koło 3 m.
 

odoja

New member
nie wiem czy za słabe,ale przez ostatnie 10 lat jechałem na stereofonicznych glosniczkach logitecha za 250 zł z subem...i na mój pokój dawały radę także zobaczymy jak będzie z tymi głośnikami. Prosiłem jeszcze o dobranie suba za 1500 zł z już wliczonym rabatem więc zobaczymy jak to będzie grało. Podziele się wrażeniami jak odpale sprzęt
 

kerad85

New member
Pojawiła się świetna promocja na Dali Spektor 6 (zestaw 5.0) z darmowym amplitunerem Denon X1300.

Niestety na forum nie ma żadnych informacji o tych nowych kolumnach. Czy warto dopłacać dodatkowo 2000 zł do Zensor 7?
 

odoja

New member
Cantony zagrają bez suba same lepiej.

Dzięki za propozycje, ale jak napisałem wyżej zaliczkowałem już sprzęt i odbieram w przyszłym tygodniu z subem ;). Dla mnie jest to początek z kinem, na początek myślę , że wystarczy, tym bardziej biorąc pod uwagę jakim sprzętem dysponowałem teraz...:) W przyszłości zaskoczę się lepszymi kolumnami, a póki co będę się cieszył nimi :).
 

odoja

New member
Pojawiła się świetna promocja na Dali Spektor 6 (zestaw 5.0) z darmowym amplitunerem Denon X1300.

Niestety na forum nie ma żadnych informacji o tych nowych kolumnach. Czy warto dopłacać dodatkowo 2000 zł do Zensor 7?

Hej :)

Dam znać w przyszłym tygodniu jak gra, bo właśnie kupiłem sprzęt z tej promocji, plus subwoofer. A czy warto, pewnie zależy jak ucho masz wyczulone i jak duże pomieszczenie.
 

kerad85

New member
Ja już wiem jak gra :D
Byłem na odsłuchu i jednak biorę Zensory 7. Różnica była kolosalna i wspólnie z żoną zdecydowaliśmy, że Spektory są "płaskie". Chociaż do czasu usłyszenia Zensorów dźwięk się nam podobał.

Daj znać jak u Ciebie jak przyjdą.

@odoja
Jakiego suba wziąłeś?
 

odoja

New member
Ja już wiem jak gra :D
Byłem na odsłuchu i jednak biorę Zensory 7. Różnica była kolosalna i wspólnie z żoną zdecydowaliśmy, że Spektory są "płaskie". Chociaż do czasu usłyszenia Zensorów dźwięk się nam podobał.

Daj znać jak u Ciebie jak przyjdą.

@odoja
Jakiego suba wziąłeś?

:)haha, kurde, to teraz dałeś mi to pomyślunku... najwyżej spytam się w sklepie ile musiał bym dopłacić do zensorów skoro uważasz, że tak dobrze grają, porównując do spectorów bo generalnie dopiero je zaliczkowałem. A coś więcej, jeśli mógłbyś po tym krótkim odsłuchu napisać porównawczo spektory i zensory, jak bas, jak wysokie tony np.

Dzięki i gratulacje z zakupionego zestawu :)
 

kerad85

New member
Wiesz, różnica w cenie jest już całkiem spora. Spektory też fajnie grają. W salonie Denona jak to puścili to w ogóle bajka. Super czystość dźwięku.

Już mieliśmy je brać, kiedy to usłyszeliśmy Zensory.
 
Do góry