Jbl Sb450. Problem z dzwiękiem

Gignac

New member
Witam mam następujący problem. Podczas oglądania tv dzwięk przerywa niestety i nie wiem co to może być ? Kable zmieniłem i nic nie pomaga.

Bardzo proszę o pomoc
 

Gignac

New member
A moze ktoś miał kiedyś taki problem na forum ? Bo nie wiem czego tu moze byc wina. Telewizora czy soundbara ? Subwoofer mam schowany za kanapa ale to chuba nie ma zadnego wplywu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
sprawdz to raz,dwa odłacz od pradu tv lub zresetuj...zobacz na innym gniezdzie...odległosc nie powinna miec wplywu jezeli jest blisko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gignac

New member
Tv zresetowalem i nadal tak samo. Dekoder podpinalem pod wszystkie gniazda w soundbarze i nadal to samo. Soundbar do tv podlaczony przez hdmi arc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kismoMR

New member
witam
blackninja dzieki za sprzęcik wymiata :)

Podepnę sie do posta też mam "problem" z dzwiekiem
Zatem, mam do SB podłaczoną PS4 ( audio i video) poprzez Anynet+(HDMI-CEC) tu nie ma problemu listwa włącza sie i steruje głośnością za pomocą pilota od tv ....przestawia sie to graficznie na tv

Problem mam gdy filmy z dysku poprzez sieć oraz telewizje naziemną chce puścić przez listwę. Listwa startuje sterowanie dział pilotem od telewizora ale audio nie ma ....ale jak przełacze na połoczenia OPTICAL to jest w porządku.

rozumiem aby wszystko tak działało jak PS4 urządzenia też miały by mieć Anynet+(HDMI-CEC) lub coś w tym guscie
Czy mogę to jakoś usprawnić czy zostanie mi przłacanie na OPTICAL

pozdrawiam i z góry dzieki
 

ukasz1

New member
Koledzy, ja mam trochę inny problem i widziałem, że już inni pisali o nim tutaj na forum. Po wyłączeniu TV soundbar wyłącza się ale po pewnym czasie (kilka minut) ponownie się włącza. Nawet kiedy ponownie wyłączę go przyciskiem na belce, to sytuacja powtarza się.

W czym problem?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Czyli tv wybudza czymś soundbara. Spróbuj wyłączyć jakies aktualizacja automatyczne, tv może probować to robic samoczynnie i tym podobne rzeczy.
 

ukasz1

New member
Czyli tv wybudza czymś soundbara. Spróbuj wyłączyć jakies aktualizacja automatyczne, tv może probować to robic samoczynnie i tym podobne rzeczy.

Niestety ale nic to nie dało. Nie wiem czy to może być wina pojedynczego egzemplarza soundbara skoro u kolegi dzieje się to samo. Wina leży raczej po stronie TV.

Wymieniłem kilka maili z serwisem i ostatecznie napisali żeby to spakować i do nich odesłać. Pytanie tylko po co? Podłączą pod inny TV albo w ogóle tego nie zrobią tylko sprawdzą oprogramowanie i wszystko do mnie wróci. Tak podejrzewam.

Nie wiem jakimi jeszcze ustawieniami bawić się w TV. Jakieś propozycje?
 

pebe86

Member
Bez reklam
U mnie jest niestety to samo. Mam Samsunga 60KS7000.
Tzn. jak wyłączam telewizor to soundbar również się wyłącza, ale po chwili znowu jest włączony (mimo iż tv jest już wyłączony).
Jeśli chodzi o przerywanie dźwięku to również zaobserwowałem ten problem. Ale dzieje się to tylko podczas oglądania telewizji, przy innych źródłach (PS4, dysk zew) jest OK.
 
Do góry