Soundbar czy zestaw 2.1

Joszkobroda1

New member
Witam. Na dniach zmieniam tv na Philips 55PUS7101.
Rozglądam się też za dźwiękiem do tv. Pomieszczenie +-20m2;. Budżet ok 2000 - 2500zł. Lepsze stereo z wzmacniaczem czy soundbar np. JBL CINEMA SB 450. Podobają mi się kolumny podłogowe. Sprzęt ma służyć głównie do filmów, muzyki, tv cyfrowej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na JBLa masz dla niebieskich specjalną ofertę.
Ale w tej klasie dźwięk przestrzenny daje jeden mistrz, a jest nim Fidelio E5 za 2499 zł też dla niebieskich.
 

Shooter10

New member
No to ja trochę odświeże....

Z racji że po remoncie głos żony odstawil moje kawalerskie kino w odstawke poszukuje czegoś co mi go zastąpi :) nie był to jakiś super zestaw bo Akira BK-199 5.1 ale dla mnie grało wystarczająco.

Wymagania?
1. Ma być mało kabli, dużo miejsca nie zajmować ( słowa żony)
2. Ma ładnie i czysto grać i dawać przyjemny bass... :)
3. Budżet to około 2000zl

Itak przeglądam już równe fora i zdecydowałem się założyć konto tutaj. Moje typy to Jbl SB 450 lub Jbl Bar. 3.1 albo.... Microlab 7c albo Edifier R2730DB lub Edifier S730D.

Salon to 27m2

Prosiłbym o pomoc doświadczonych forumowiczów :)
 
Ostatnia edycja:

Shooter10

New member
Ale ja płacę :D

Do mnie bardziej przemawia Jbl bar 3.1, raz ze cena a dwa że bardziej będzie mi pasował. Tylko jak z różnicą w dźwięku....? Czym Będzin e się różnić?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
no dziwne zeby ona placiła kiedy rządzi :) nie masz duzych wymagan i kazda z tych opcji bedzie dla ciebie dobra...pamietaj ze muzycznie nie bedzie takiej jakosci(brzmienia) jak w kinie...ale przecietnemu słuchaczowi powinno wystarczyc...
 
Ostatnia edycja:

Shooter10

New member
W sklepie to można oglądać.... Ze słuchaniem jest problem, Bo to co się teraz dzieje w galeriach to paranoja.....

Dlatego wolę najpierw opini doświadczonych forumowiczów lub osób które mają wyżej wymieniony sprzęt.
 
Do góry