Kilka pytań o soundbary

DracoPsycho

New member
Witajcie, niedawno kupiłem tv Philips 55PUS6561 no i cóż, jak to teraz bywa dźwięk nie powala. W związku z tym chcę nabyć jakiś soundbar żeby nieco poprawić sytuację, ale nie celuję w nic nadzwyczajnego. Miałem od dłuższego czasu na oku Samsunga HW-K550, ale aktualnie coś mniej dostępne są w sklepach więc zacząłem się jeszcze raz rozglądać. Często tutaj polecany jest JBL SB350, ale naczytałem się o jego problemach z pukającym subwooferem i nie znalazłem nigdzie informacji, że problem został definitywnie rozwiązany więc nie będę ryzykował (w szafce pod TV mam router wi-fi rozsyłający sygnał na parter i nie ma możliwości żebym go przestawił gdzieś indziej).

Także pytanie nr 1, co kupić? 1500 zł to jest max, bardziej celowałem w 1000-1200. Przeznaczenie to filmy/seriale, puszczanie muzyki na tym mnie raczej nie interesuje.

Pytanie nr 2 - poza TV mam jeszcze PS4 PRO i zastanawiałem się jak najlepiej to wszystko podłączyć? konsola do TV i z TV do soundbara czy lepiej konsolę do soundbara bezpośrednio optykiem? (Bo z konsoli do soundbara HDMI i obraz przez ARC do TV przy obrazkie 4K to pewnie nie ta półka). Kompletnie się nie orientuję jak to wszystko wpływa na kodowanie/dekodowanie dźwięku.

Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A bardzo dobrych masz :
- JLBa 350
Napisz do Blackninja dostaniesz ofertę dla niebieskich.
 
Do góry