Soundbar+subwoofer do 1000zł

czaros357

New member
Witam serdecznie, będąc na urlopie w wynajmowanym mieszkaniu był soundbar Yamahy za prawie 4k... Spodobało mi się na tyle, że chciałbym poprawić dźwięk w tv i też sobie coś kupić, natomiast nie aż tak drogiego gdyż szkoda mi aż tyle kasy na niego wydać i dodatkowo miał on swoje wady( np brak usb, czy niska głośność- na max spokojnie można było rozmawiać)

Telewizor posiadam Panasonic Tx L42E30, salon 20m 4-5, od telewizora do kanapy pwiedzmy te 3,5-4mm ( telewizor wisie na środku 5m ściany)
Chciałbym aby subwoofer był bezprzewodowy a jednoskę centralną można było powiesić.
Usb i bluetooth wymagane żeby czasem jakąś muzyczkę puścić. No i żeby to jednak trochę głośniejsze było a nie jak w/w. Bedzię on używany do muzyki/TV/kodi/netflix

Przy tv mam xbox360 + podpinam laptopa, może kiedyś będzie komputer itx albo android box...

Ja patrzyłem coś takiego Philips HTL5140B... Tylko on chyba nie ma żadnych programów typu muzyka/film/gra...

Jeżeli jest coś ciekawszego bardzo proszę o sugestie.

Jeżeli nie warto brać soundbara proszę o sprowadzenie mnie na ziemię:D

Pozdrawiam
 

czaros357

New member
Ten Philips nie zagra tak jak ten soundbar Yamaha .
Ale w klasie cenowej to dobry model.

Domyślam się:) ale ta yamaha ysp 2500 nie rzuciła mnie na kolana... fakt nie ogladalem zadnych filmow tylko bajki z synem, wiadomosci i muzyczne kanały i było widać że jest dużo za cichy przy muzyce...
A czy jeszcze coś podobnego max do 1000 może lepszego, z jakimiś korektorami ??

Niestety philips dostepny tyko w euro na promce za 760 zł i mozna kupić tylko stacjonarnie wiec nie bede miał 14 dni na zwrot jak sie nie sprawdzi...
 

czaros357

New member
Sprawdzi się spokojnie.

Jeszcze pomęczę:) a czy z tych któryś będzie wyraźnie lepszy od tego philipsa i nie warto dopłacać do nich tych 200-300zł?

PANASONIC SC-HTB485
PANASONIC SC-HTB385EG-K
SAMSUNG HW-K550
SAMSUNG HW-J450
LG LAS655

Zawsze zastanawiałem się czy nie lepiej brać pod jedną firmę?
 

czaros357

New member
A może jakiś zestaw kina domowego 5.1 z blurayem tak żeby tylne głośniki i subwoofer były bezprzewodowe zna ktoś do polecenia tak za 1k plus ewentualnie coś do dopłaty? Jak ktoś wie proszę o sprawną odpowiedź;) bo czas z zakupem trochę nagli...
 

czaros357

New member
Temat do zamknienia;) kupiony ww Philips, od 2-3 h już go używam i jest naprawdę w porządku jak za takie pieniążki. Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam
 
Do góry