Kino domowe - salon 65m2 - do 15k

aromc

New member
Witam!
Chciałbym zakupić jakiś zestaw do salonu ok 65m2, ale część TV będzie miała ok 30m2. Niestety żona uparła się, że nie może być dużych kolumn więc w mierę małe głośniki powinny wisieć na wysokości ok 2.20m w oznaczonych miejscach. W prawym rogu postawię subwoofer. Centrala pod TV.
Co mi nagłośni ten duży salon? Budżet do 15k. Chciałbym żeby można było na nim robić niezłe domówki z tańcami ;)
Poradzicie coś? Muzyka:70% wszystko. Filmy 30%.
Dziękuję!:-D

https://ibb.co/crYUv5
 

aromc

New member
to źle? miałem w mieszkaniu zestaw Quadral Quintaz z ampli Onkyo TX NR 678 czy jakos tak i grał super pomimo, że też był z ekspozycji...

bardzie chodzi mi o to czy nagłośni mi odpowiednio przedstrzeń
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żaden z Tych sie nie nada.
Masz 15 tys zł budżet wiec tym co napisałeś bez szans ale w klasie cenowej bedą extra zestawy.
Jakie miałeś tam kino ?
Jaki kolor ma mieć sprzęt ?
Masz rozprowadzone kable ?
 

aromc

New member
Witam!
Kable mam rozprowadzone. Wcześniej miałem onkyo nr609 i głośniki quadral quintas 6000.
Grało wystarczająco w pokoju 27m2 :D Wolałbym żeby głośniki były białe i koniecznie nieduże. Mam małe dzieci i koty w domu. Dzieci lubią membranki, a koty maskownice jako drapak... dlatego głośniki musza wisieć...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dostaniesz sprzęt , który znacznie przekroczy jakość która miałeś i jakościowo i multimedialnie.
Przypomnij sie w poniedziałek dostaniesz specjalną ofertę
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Jak chcesz robić imprezki to może idź w monitory klipscha np. 4x rp-160. Do tego konkretny centralny, woofer i masz fajny zestaw
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Białe:
Monitor Audio Silver 2 x 4szt
Monitor Audio Silver cen
Monitor Audio Silver W12

Do tego amplituner taki ~2k i wszystko gra.
 

aromc

New member
Panowie, dziękuję z opóźnieniem za odpowiedzi, póki co kino domowe/muzyka musi poczekać - duże wydatki związane z urządzaniem się w nowym domu:(
 
Do góry