Zestaw do filmów / PS4 do salonu 20-25m (do 3-4k PLN)

chmielko2000

New member
Cześć,

szukam zestawu amplituner + kolumny / zestaw głośników do pokoju 20-25 m2. Najczęściej zestaw będzie używany do filmów i gier na ps4, sporadycznie do streamowania muzyki. Bardzo wazna jest dla mnie jego funkcjonalność (airplay, spotify, youtube etc.).

Wstępnie myślałem o amplitunerze Yamaha RX-V481 (w szczególności z uwagi na multicast). Z uwagi na brak miejsca wolałbym kupić dwie porządne kolumny front zamiast zagracać salon kinem 5.1. Nie jestem wymagający, wiec jeśli jesteście w stanie podrzucić kilka pomysłów będę bardzo wdzięczny.

Dodam że budżet to 3k PLN, jeśli jednak jednak kolumny będą droższe i będą tego warte to jestem w stanie dołożyć kilka zł. Patrzyłem wstępnie na kolumny Yamaha NS 555, które dałyby tez możliwość rozbudowy systemu przy przeprowadzce do większego salonu, ale tutaj mówimy o kwocie ponad 4k za całość...

Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam!

Paweł
 

chmielko2000

New member
A jakaś alternatywa w rozsądnej cenie?

Patrzyłem na QQ 6500, ale to jest 5.1, więc może w cenie 1,5k uda się dobrać dobre kolumny front?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te będą bardzo dobre kolumny. Napisz do Blackninja dostaniesz specjalną ofertę dla niebieskich.
 

rafaell68

Member
Jak tam kupiłeś zestaw tych JBL?
Bardzo ładne te głośniki. Wersja białe to lakierowane na wysoki połysk biały czy jakieś okleiny? Bardzo fajna opcja, tylko zastanawia mnie dlaczego tak duża moc wzmacniacza na kanał potrzebna dla jednej kolumny, np. Arena 170 = 200W skoro tam jest tylko jeden 7"?
 
Ostatnia edycja:
Do góry