Samsung SWA-8000S

pietas

New member
Witam serdecznie ,panowie a nie orientuję się ktoś czy kupie gdzieś samsung swa-8000s takie głośniczki bezprzewodowe coś takiego :
Samsung SWA-8000S - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
nigdzie nie są już dostępne ((((( nie zna ktoś jakiegoś sklepu z tym towarem ??? HELP

albo ma ktoś to i podzieli się wrażeniami czy to coś daje ?
 

mors111

Active member
Bez reklam
Witam serdecznie ,panowie a nie orientuję się ktoś czy kupie gdzieś samsung swa-8000s takie głośniczki bezprzewodowe coś takiego :
Samsung SWA-8000S - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
nigdzie nie są już dostępne ((((( nie zna ktoś jakiegoś sklepu z tym towarem ??? HELP

albo ma ktoś to i podzieli się wrażeniami czy to coś daje ?

jakie one bezprzewodowe ?

stację musisz zasilić a z niej 2 głośniki już kablami

nie ogarniam też jak to podłączyć z Soundbarem , do jakiego wejścia lub za pomocą czego , BT ? i czy one nie będą też chodziły równolegle z kałami przednimi ? czy tylko pasują do Samsunga czy też całej reszty ?
 

pietas

New member
jakie one bezprzewodowe ?

stację musisz zasilić a z niej 2 głośniki już kablami

nie ogarniam też jak to podłączyć z Soundbarem , do jakiego wejścia lub za pomocą czego , BT ? i czy one nie będą też chodziły równolegle z kałami przednimi ? czy tylko pasują do Samsunga czy też całej reszty ?
Hej stacja się łączy z sounbarem po wirles jak sb... wpisz na yt nazwę głośniczków tam Koreanka all pokazuje z samsunga jak się je łączy , masz w tedy 4.1 , zależny jakiego masz soundbara , działa tylko z samsungami k360 k450 k550 I jeszczze chyba z j6 w instrukcji pisze , efektami się podzielę jak dojdzie przesyłka , ja zamówiłem w alternate bo już nigdzie nie ma :(
 
Ostatnia edycja:

Larseniusz

New member
Witam wszystkich. Czy orientuje się ktokolwiek czy w ogóle jest taka opcja żeby podłączyć do soundbar hw-k550 inne głośniki surround zamiast SWA-8000s ? Bo wszędzie gdzie sprawdzam to są one niedostępne.
 

palkakris

New member
Witam, nie wiem czy aktualne ale też poszukiwałem tych głośników od długiego czasu. Niedawno pojawiły się w kilku internetowych sklepach w podejrzanie niskiej cenie 370-400pln. Prawdopodobnie sa to sklepy jednego właściciela a sklepy nie wiadomo czy są bezpieczne. mediasam.net szoping.net centrum-agd.net
Czy myślicie, że bezpiecznie jest zamówić taki sprzęt z tych sklepów??
 
Do góry