Dzwięk przestrzenny z dekodera sat

Rad7

New member
Witam.
Chciałbym zapytać - bo nigdzie znaleźć nie mogę - czy jest możliwość odbioru dźwięku przestrzennego z dekodera sat, z polską ścieżką dźwiękową. Podłączenie mam (wydaje mi się dobre), bo dźwięk DD 5.1 działa bardzo dobrze, ale tylko wtedy gdy w menu dekodera przestawię na oryginalna ścieżkę dźwiękową.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam
 

Disto

New member
Bez reklam
Bo tylko na tej ścieżce jest nadawany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rad7

New member
Podejrzewałem, że tak właśnie może być. A czy zdarza się, że nadają nie tylko z oryginalna ścieżką?
Dla mnie to wszystko jedno. Nawet wolę filmy z org. ścieżką i tekstem. Ale dzisiaj np. leciała Epoka Lodowcowa to już dzieciakom z napisami nie puszczę.

Różnica w oglądaniu filmu stereo, a DD jest kolosalna. Natomiast bez żadnego problemu można ściągnąć film z 5.1 i polskim dubbingiem/lektorem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

daro79pl

New member
Faktycznie brakuje dźwięku 5.1 na polskiej ścieżce audio (w moim przypadku nc+), szczególnie na HBO. Ale wpadłem na pomysł, tylko nie wiem czy dobry ;) Jakby tak zamówić multiroom, jeden dekoder podpięty do KD ustawić na oryginalną ścieżkę z DD 5.1, a drugi dekoder ustawić na polską ścieżkę z lektorem i dać jakiś głośnik typu centralny. Ma to sens, czy są jakieś inne metody?
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Sciezki 5.1 po polsku z tego co widze u mnie NC+ masz na Canal+. Na HBO jest tylko opcja w jezyku angielskim.
Jest jeszcze kilka programow gdzie jest sciezka DD 5.1

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Dokładnie. Canal+ daje filmy DD5.1 po polsku.

Ps
Gdzie byłeś Snikers?
Przeprowadzka?
Aaa wiesz. Troche zajety w robocie.
Moja kobita w ciazy takze moze syn bedzie tym razem 😄😄😄

Od 2 tyg sciagam tez troche filmow w 4k i full hd hehe juz z 10 TB sciagnolem...


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry