kino z dolby atmos

ypel

New member
Witam serdecznie. Proszę o pomoc znawców tematu ;) Salon około 15 m2. Długość 5,12 szerokość 2,84. Zestaw będę składał etapami. Na początku ampli plus fronty i obowiązkowo głośniki sufitowe do atmosa (montowane w sufit podwieszany dlatego chciałbym zamontować je przed surroundami). Czy te sufitowe mogą na początku grać jako surroundy? Jeżeli wystarczy budżetu to może centralny. W kolejnym etapie tył oraz sub. Sprzęt w 80% do kina max 20% stereo. Salon otwarty na kuchnie i jadalnie, Łączna powierzchnia około 35 m2. Budżet w jakim chciałbym się zmieścić to około 4-5 tys bez suba. Myślałem o ampli onkyo bądź denonie. Co do głośników nie mam zdania. Wcześniej nie posiadałem kina.
 

ypel

New member
Co powiesz o magnatach ic 62? Czy lepiej wybrać 82, które mają 20 cm? Czy na początku sprawdzą się jako głośniki surround?
 

ypel

New member
Docelowo będą to głośniki do Atmos-a stąd pytanie czy nie lepiej zwiększyć średnicy... Jaki są wasze opinie na temat Pioneera VSX-1131, gdzie będzie lepszy lub gorszy od Denona x2300 lub Onkyo 656?
 
Do góry