Jaki sprzęt do 1000 zł?

suchta96

New member
Witam.
Przymierzam się do kupna sprzętu grającego.
Myślałem o jakimś soundbarze z subwooferem do 1000 zł. Raczej szukałbym czegoś używanego. Co polecacie?
 

suchta96

New member
Wymiary pokoju to 3.5mx4.5m.
Szczerze mówiąc zastanawia mnie ta niska moc JBL. Dla porównania Soundbar SAMSUNG HW-K550 ma 400W czyli dwa razy większą. O co w tym chodzi?
 

suchta96

New member
Znalazłem na OLX używanego JBL SB400. Jakieś opinie? Koszt 1400 zł.
Edit: Jednak gość coś kręci, chyba zdecyduję się na nowego JBL SB250. Czy będzie on kompatybilny z Telewizorem Panasonic TX-48AS640E?
 
Ostatnia edycja:

suchta96

New member
Sprzęt dzisiaj doszedł, gra bardzo dobrze. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Zastanawia mnie tylko to, że nigdzie nie ma wyświetlanego poziomu głośności. Da się to jakoś ustawić, czy trzeba poglaszac "na czuja"?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Twój słuch ucierpi najbardziej. Jeśli długo będzie pracować na maksa może przestać działać.
 

suchta96

New member
Dziękuję za odpowiedzi. Z biegiem czasu zastanawiają mnie kolejne rzeczy, a mianowicie:
1. Co oznacza przycisk Phase na sobwoferze? Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji.
2. Zestaw gra dość dziwnie, podczas słuchania na niskiej głośności mam wrażenie że subwoofer nie działa, dialogi w filmach również są jakieś płytkie. Czy to normalne dla soundbarów?
3. Lepiej połączyć zestaw z Telewizorem za pomocą kabla "Optical" czy "aux in"?
 

Rafal7

Banned
Phase to jest faza.
Działa to tak jakbyś zamienił plus z minusem przy podłączeniu głośnika do wzmacniacza.
 
Do góry