Pomoc w doborze Soundbara do TV

dash

New member
Witajcie.

Zwracam sie do Was z prosba o polecenie bardzo dobrego Soundbara tak aby sie ladnie spasowal z telewizorem Samsung UE65KS7000S.
Czytalem kilka testow i recenzji Samsung HW-J8501R ale jest on przeznaczony do zakrzywionych TV. Ja posiadam plaski 65''. Moze jest jakis odpowiednik do plaskich modeli?

Czy mozecie polecic cos rownie fajnego tak aby wpasowal sie w bryłę i nóżki UE65KS7000S? Wydaje mi sie, ze najlepiej od Samsunga aby byla pelna kompatybilnosc.

Z gory dziekuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz naprawdę extra modele:
- Fidelio E5 - za 2599 zł
- Fidelio E6 - za 3399 zł
- Fidelio B8 z Dolby Atmos - za 4199 zł
- Kef Soundbar za 3500 zł
- JBL SB450 za 2550 zł
Fidelio dają Ci dźwięk przestrzenny.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do płytkich modeli powieszonych na ścianie to SB35 od Harmana. Płyciutki wspaniale wygląda i dobrze sobie radzi w kinie. Ostatnio ktoś kupił na forum i wkleił nawet zdjęcia.
 

colednik

New member
Witam,

A co powiecie o focal dimension lub yamaha 2700? Który z tych dwóch byłby ciekawszym wyborem z przewagą do muzyki? Czy jest duża różnica w zestawie Focala z subem Air, a cub3? Totalny mętlik w głowie mam...:)

pozdrawiam,
 

colednik

New member
chociaż jak jest nieduża różnica w jakości np w zestawie focala z subem cub3 niż Air to zdecydowania tańsza opcja, chyba, że jakaś inna propozycja...
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Jak już to kupuj z AIR. Podpytaj blackninja o cenke.
Jak do muzyki to możesz pomyśleć o belce pod muzykę JBL ma dwa takie modele L16s i L8s. Grają zadziwiająco dobrze.
 

colednik

New member
Byłem dzisiaj w sklepie i chciałem usłyszeć JBL l16 lecz niestety go nie mieli:( Był za to Naim Mu-so i powiem szczerze, że to nie dla mnie:( Puszczone było jakieś radio internetowe i może dlatego, generalnie nie podobał mi się dźwięk z Naima:( Pan w sklepie mi powiedział, że Naim lepiej gra od JBL l16, czy to prawda? Jak dla mnie Naim za te pieniądze to jakieś totalne nie porozumienie ...:(
 
Do góry