Soundbar do multiroom

uziOK

New member
Ehhhh to może zrobię tak, że wezmę ysp-1600 i wx-030. Mam jakiegoś aktywnego mini suba od głośników Creativa to go podłączę pod soundbara. Jak będzie za mało to coś skombinuje później.
Ciągle jestem jednak pod wrażeniem tego jbl ...
Dużo zależy od źródła dźwięku, w saturnie leci wszystko z BR, podłączyłem do KLIPSCH R12 SW i wymiata, np w Avatarze same machanie skrzydeł wprawia pokój w wibracje. Bass jet potężny i dużo lepszy niż w JBL450 moim zdaniem.
 

xifedi

New member
Tylko że ten Klipsch ma więcej watów niż moja kosiarka do trawy :) no i jest droższy ;)
My tu basubasu a jak ten ysp-1600 sobie radzi na górze i w środku ?
 

uziOK

New member
Tylko że ten Klipsch ma więcej watów niż moja kosiarka do trawy :) no i jest droższy ;)
My tu basubasu a jak ten ysp-1600 sobie radzi na górze i w środku ?
Gra czysto, najlepiej wybrać się samemu na odsłuch, klipscha już można kupić 1200-1300zł.
Dodatkowe głośniki musicCast, może " w przyszłości" z nowym oprogramowaniem zagrają jako tylnie.
 

xifedi

New member
Dopinanie głośników do soundbara ma chyba tylko sonos i bose. Ten wx030 byłby dla córy i na grilla :) Powoli przekonuje się do tej Yamahy.
 

pepka

Member
Bez reklam
Myślę, że prędzej "małe" Yamahy zagrają jako tyły, niż Sonos wprowadzi "coś" wię ej niż wi-fi ;-).
Yamahę naprawdę warto odsłuchać w niesklepowych warunkach...
 

xifedi

New member
Dobra zamówione.
Ysp-1600 + wx-030.
Doszedłem do wniosku że bardziej zależy mi na funkcjach niż na kosmicznym dźwięku.
Jak dojedzie to zdam relacje jak to gra :)

Dzięki wszystkim za wypowiedzi !
Pozdrawiam
 

xifedi

New member
Cześć

Soundbar jest ok choć uważam że brakuje mu suba. Nie tylko po to aby dodać basów ale żeby poprawić trochę przestrzennosc dźwięku.
WX030 przerósł mioje oczekiwania. Dźwięk czysciutki, bas super, brakuje leciutko gory.

Całość jako system Multiroom rządzi. Piękna synchronizacja po wifi, łatwość obsługi, radio internetowe śmiga pięknie. Streaming z Bluetooth z jakiejkolwiek apki na telefonie działa super. Z dlna też sobie dobrze radzi. Mam serwer dlna na kodi na raspberry pi - gra I trąbi :)

Spięcie soundbara z głośnikiem jest latwiutkie, jeden klik w apce na telefonie. Duet soundbar i głośnik daje mega wrażenie np przy meczach.
Clear voice na soundbarze naprawdę działa.

WX030 ma spory zapas mocy - można robić aby imprezki przy nim a i tak zostanie miejsca na pasku głośności.

Jedyny minus to brak wifi 5GHz, ale na 2.4 też daje radę.

Generalnie jestem bardzo zadowolony :)

Ps musiałem wymienić router wifi bo stary nie dawał rady i się głośniki rozjeżdżaly
 

weeman

New member
Dobra zamówione.
Ysp-1600 + wx-030.
Doszedłem do wniosku że bardziej zależy mi na funkcjach niż na kosmicznym dźwięku.
Jak dojedzie to zdam relacje jak to gra :)

Dzięki wszystkim za wypowiedzi !
Pozdrawiam


hej, gdzie zamawiales ten komplet? jaka cena?

szukam podobnego zestawu. z Twojego opisu wniosukuje ze calkiem niezle daje rade.

PS. mozesz tez napisac na jaki router wymieniles, z moim starym tez moge miec problemy.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Cześć

Soundbar jest ok choć uważam że brakuje mu suba. Nie tylko po to aby dodać basów ale żeby poprawić trochę przestrzennosc dźwięku.
WX030 przerósł mioje oczekiwania. Dźwięk czysciutki, bas super, brakuje leciutko gory.

Całość jako system Multiroom rządzi. Piękna synchronizacja po wifi, łatwość obsługi, radio internetowe śmiga pięknie. Streaming z Bluetooth z jakiejkolwiek apki na telefonie działa super. Z dlna też sobie dobrze radzi. Mam serwer dlna na kodi na raspberry pi - gra I trąbi :)

Spięcie soundbara z głośnikiem jest latwiutkie, jeden klik w apce na telefonie. Duet soundbar i głośnik daje mega wrażenie np przy meczach.
Clear voice na soundbarze naprawdę działa.

WX030 ma spory zapas mocy - można robić aby imprezki przy nim a i tak zostanie miejsca na pasku głośności.

Jedyny minus to brak wifi 5GHz, ale na 2.4 też daje radę.

Generalnie jestem bardzo zadowolony :)

Ps musiałem wymienić router wifi bo stary nie dawał rady i się głośniki rozjeżdżaly
Kiedy i jaki subwoofer do kompletu?
 
Do góry