Soundbar za około 1000 zł

Bartolini24

New member
Witam, poszukuje jakiegoś soundbara z subwooferem do pokoju, soundbar ten bedzie podpiety do tv (LG LED 43LF631V), ale bede i uzywal przez bluetooth do laptopa, pewnie tez iphone w pokoju ok 16m. Nie znam sie zbytnio na sprzecie audio, poszukalem na allegro i znalazlem cos takiego:Samsung HW-K550 - czy bedzie to dobry sprzet jak na te pieniadze? A może coś z LG lepiej sie zgra z tv tej firmy? Kwota jaka dysponuje to ok. 1000-1200 zł.
 

mors111

Active member
Bez reklam
JBL SB 250 , kilka dni temu kolega z forum zakupił do większego pomieszczenia i jak napisał ma jeszcze sporo więcej zapasu mocy

musiał go tez najpierw odpowiednio skalibrować
 

Bartolini24

New member
Dzięki chłopaki za pomoc :) O tym JBLu faktycznie czytałem tu na forum sporo dobrych opinii, jedynie gdzieś mi z wyglądu nie siedzi, ale jeśli faktycznie byłby dużo lepszą opcją od Samsunga to raczej go wezmę.
I tu tak właśnie dla upewnienia, czy różnica w dźwięku będzie faktycznie mocno zauważalna dla laika? Bo jeśli tak to faktycznie nie ma co patrzeć na wygląd, tylko dopłacę te pare stowek i biore
 

mors111

Active member
Bez reklam
Dzięki chłopaki za pomoc :) O tym JBLu faktycznie czytałem tu na forum sporo dobrych opinii, jedynie gdzieś mi z wyglądu nie siedzi, ale jeśli faktycznie byłby dużo lepszą opcją od Samsunga to raczej go wezmę.
I tu tak właśnie dla upewnienia, czy różnica w dźwięku będzie faktycznie mocno zauważalna dla laika? Bo jeśli tak to faktycznie nie ma co patrzeć na wygląd, tylko dopłacę te pare stowek i biore

o te parę stówek się nie martw tylko napisz na priv do Blackninja , zrobi najlepszą cenę :grin:
 

mzeromski

Member
podłącze się do tematu
w podobnej cenie można zakupić SONY HTR T3 ( zestaw podobno działa jak 5.1 ) co powiecie na to ?
na jbl sb 400 mi nie starczy bo potrzeba ok 1800 zł .. a to można kupić za około tysiaka i widzę że moc suba też jest fajna
 

mzeromski

Member
to nie będzie to .. ale dlaczego ? chodzi o to że firma sony robi słabe soundbary ? czy po prostu jbl jest tak dobry.
i w czym ten sony będzie gorszy od jbl-a ? tylko prośba nie pisz że we wszystkim. chodzi o to czy dla laika który chciałby mieć fajne efekty i do tego fajny słyszalny bas takie sony wystarczy czy lepiej szukać więcej kasy
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Posłuchaj gdzieś, to Tobie ma się podobać, a nie mi. Dla mnie JBL charakteryzuje się szerszą przestrzenią, lepszą lokalizacją źródeł dźwięku i mocniejszym basem.
 
Do góry