Pierwsze kino. Pare pytań technicznych.

Tarann

New member
Witam wszystkich.

Udało mi się kupić pierwsze kino. Wybór padł na Pioneera 531 + taga 606 + magnat 202.
Trochę pokombinowałem, podpiąłem, gra;-) Jak pisałem kino jest pierwsze więc nie mam porównania czy gra tak jak powinno. Zrobiłem automatyczną kalibrację i postanowiłem przetestować na tych testach 5.1 na youtubie (miał być link ale mam za mało postów:lol: można wpisać 5.1 test) i tutaj problem. Głośniki frontowe ok. centralny i boczne wspomagają się frontowymi a subwoofer milczy chociaż działa przy okazji filmów czy muzyki. Co do suba w z wstawie dostałem kabel z jednej strony rca a z drugiej 2xrca, wyjśca na amplitunerze i subie x1 więc jedna tak wisi sobie. Czy to źle?
ustawienia w amplitunerze kolumny small sub yes.

2 pytanie zadam dla pewności Gdy chcę z pendriva podpiętego pod tv mieć głos na kino muszę dać osobny kabel. Nie mam w tv optycznego wyjścia tylko
koaksjalne OUT a na apli takie same IN jest dedykowane cd (tv jest podpisane optyczne ale oba są na IN) Czy to zadziała i czy jeśli podepnę pod wejście cd to na tym"kanale " będęmiał sygnał z tv?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.
 
Do góry