Soundbar.

slawkor

Member
Bez reklam
Napisz coś, jak juz potestujesz w domu razem z subem. A jaki sub masz do tej Yamahy?

W tym jbl-u ladnie wszystko słychać, jakies wysokie czestotliwosci też, czy tylko średnicę i bas.?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

pepka

Member
Bez reklam
Testował ktoś może Denona, wersję Heos? (slawkor, uziOK?) Co prawda "tylko" 2.1 i nie dekoduje wszystkiego ale zawsze to alternatywa dla Yamahy. Belka z subem, 2x heos 3 i 1x heos 5 mogłyby załatwić sprawę.
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Napisz coś, jak juz potestujesz w domu razem z subem. A jaki sub masz do tej Yamahy?

W tym jbl-u ladnie wszystko słychać, jakies wysokie czestotliwosci też, czy tylko średnicę i bas.?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
JBL to kino pełną gębą, jest nacisk na bas i efekty przestrzenne.
 

pepka

Member
Bez reklam
Opinie o sony ht-nt5? Wygląda świetnie, a jak gra? Co prawda tylko 2.1 ale da zrobić się multiroom. Narazie najfajniejsza chyba yamaha ysp-2700... tylko ta cena [emoji6]
 

slawkor

Member
Bez reklam
Też szukalem soundbara do tv z racji miejsca i tak przy odsłuchu pan z obslugi sklepu puszczał mi kolwjno soundbary, ja kręciłem nosem, bo dzwiek nie podobal mi sie na żadnym, az doszliśmy do ceny ponad 2500zł. W koncu wpadlismy na pomysł, zeby finalnoe podłączyć mini wieżę Denona i subwoofer i zagralo to dopiero dobrze.
Po tych wszystkich odsluchach i kalkulacji kosztow finalnie kupilem amplituner Onkyo + klimny podłogowe, teraz dopiero dźwięk brzmi tak jak chcialem.
Ale nie wszyscy moga to zmieścić.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry