Proszę o opinię i pomoc w zakupie soundbara

uziOK

New member
Witam wszystkich
Noszę się z zamiarem zakupu soundbara, obecnie posiadam amp Yamaha V661 i kolumny 5.1 koda 702 v.2. Służy do wszystkiego, filmy, muza, radio, a przede wszystkim tv i radio. Wszystko stoi w pokoju 25m2. Jestem zadowolony, ale muszę się pozbyć wiszących glosników, kabli itp. Znalazłem w sieci model soundbara LG LAC955M (chyba to samo LG LAS950) i jestem ciekaw czy warto zainwestować w ten sprzęt, prosiłbym o opinie. Myślałem zainwestować około 2000-2500 zł. Zależy mi na jakości dzwięku.
Obecnie mam tv philipsa 7509 z subwooferem i jeśli chodzi o dzwięk jestem zadowolony.

Jestem otwarty na propozycje, mam słabość do sprzętu Yamahy, ale w tej cenie chyba nic nie znajdę.
 

uziOK

New member
Propozycje ciekawe, a co myślicie o LG LAS950 cena w sklepie 2,5 tys, znalazłem za 2tys, warto?
 

mors111

Active member
Bez reklam
Witam wszystkich
Noszę się z zamiarem zakupu soundbara, obecnie posiadam amp Yamaha V661 i kolumny 5.1 koda 702 v.2. Służy do wszystkiego, filmy, muza, radio, a przede wszystkim tv i radio. Wszystko stoi w pokoju 25m2. Jestem zadowolony, ale muszę się pozbyć wiszących glosników, kabli itp. Znalazłem w sieci model soundbara LG LAC955M (chyba to samo LG LAS950) i jestem ciekaw czy warto zainwestować w ten sprzęt, prosiłbym o opinie. Myślałem zainwestować około 2000-2500 zł. Zależy mi na jakości dzwięku.
Obecnie mam tv philipsa 7509 z subwooferem i jeśli chodzi o dzwięk jestem zadowolony.

Jestem otwarty na propozycje, mam słabość do sprzętu Yamahy, ale w tej cenie chyba nic nie znajdę.

czemu chcesz to zmienić ?

soundbar to nie to samo co kino te co masz ,

masz suba ?

czemu musisz pozbyć się kabli i wiszących ?
 

uziOK

New member
żona już nie może patrzeć na kable i wiszące głośniki, jak i duże kolumny podłogowe plus subwoofer, muszę iść na kompromis i myślałem o sounbarze, zamocuje na ścianie pod tv i już.
 

uziOK

New member
Czyli na razie do wyboru:
Harman SB26
JBL SB450
Yamaha YSP-1600

no i nadal myślę o LG LAS950
Czekam na opinie.
 

collider

New member
Bez reklam
Idz i posluchaj. Co z tego ze jakis soundbar zabrzmi dla mnie dobrze jak moze dla ciebie to nie bedzie to co chcesz uslyszec.
 

MłodyStary

New member
posiadam starszego brata jbl 450 czyli jbl sb 400 i muszę powiedzieć że jestem zadowolony, chociaż jeszcze będę testował ustawienia pod mój pokój :)
polecam sub dobrze sobie radzi w kinie i w muzyce, dialogi wyraźne, "górę i dół" słychać
nie jestem audiofilem, dla mnie ładnie to gra
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Pamiętaj o wyrównaniu ich szans przed porównaniem, czyli do YSP1600 trzeba dokupić suba, którego fabrycznie nie ma .
 

uziOK

New member
Mam dylemat, muszę ruszyć chyba na odsłuch, na ten moment zastanawiam się nad JBL sb450 czy Harman SB26, teraz jeszcze wziąłem pod uwagę Yamahe YSP 1600 bo mam sub aktywnego, którego jeszcze nie sprzedałem.
Zależy mi na dobrym dzwięku zarówno w filmach jak i muzyce. Może jakaś podpowiedź?
 
Do góry