Proszę o opinię i pomoc w zakupie soundbara

uziOK

New member
Można prosić jakieś podpowiedzi, jakiego modelu szukać. Myślałem o jbl es 250, yamaha sw200, jamo j12, klipsch sw350. proszę o sugestie, jestem raczej zielony w temacie. Tak jak pisałem wcześniej używam kody sw1000, ale w muzyce troszeczkę przeszkadza.

Jakieś podpowiedzi? do porównania jeszcze yamaha sw300, klipsch R12SW i i canton 8.2
 

rafi22

Member
Zastanawiam się nad jakimś sounbarem i widzę na forum, że polecany jest ten model JBL SB450. Wg Was warto za niego dać 2600,0zł? Ja obecnie jestem w wynajmowanym mieszkaniu, pokój ok. 25m2 wraz z aneksem. Niestety jedna duża ściana to same "szkło" (drzwi balkonowe i okna). Na normalny zestaw stereo nie mam miejsca. Czy dużo zyskam kupując sounbar, niż mam obecnie stare plastikowe kino domowe?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale dla członków forum on kosztuje dużo, dużo taniej.
Napisz na PW dostaniesz info.
Za 2599 zł masz już też dla członków forum Fidelio E5 !
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zastanawiam się nad jakimś sounbarem i widzę na forum, że polecany jest ten model JBL SB450. Wg Was warto za niego dać 2600,0zł? Ja obecnie jestem w wynajmowanym mieszkaniu, pokój ok. 25m2 wraz z aneksem. Niestety jedna duża ściana to same "szkło" (drzwi balkonowe i okna). Na normalny zestaw stereo nie mam miejsca. Czy dużo zyskam kupując sounbar, niż mam obecnie stare plastikowe kino domowe?
Warto ale nie za taka kaskę :)
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Zastanawiam się nad jakimś sounbarem i widzę na forum, że polecany jest ten model JBL SB450. Wg Was warto za niego dać 2600,0zł? Ja obecnie jestem w wynajmowanym mieszkaniu, pokój ok. 25m2 wraz z aneksem. Niestety jedna duża ściana to same "szkło" (drzwi balkonowe i okna). Na normalny zestaw stereo nie mam miejsca. Czy dużo zyskam kupując sounbar, niż mam obecnie stare plastikowe kino domowe?
Podpytaj blackninja o cenę, już widzę, że kilka stówek zaoszczędzisz.
 

uziOK

New member
Witam serdecznie
Zainteresowany jestem zakupem suba do 2000zł.
Obecnie mam soundabara yamha1600 i potrzebuje suba aktywnego do słuchania muzy i kino.

Proszę mi doradzić, który wypadnie najlepiej spośród:
YAMAHA SW300
JBL ES250
KLIPSCH R110SW
CANTON SUB600
chyba, że coś innego.
Pozdrawiam
 
Do góry