Kino domowe 5.0 do 3000zł ( raczej TAV 606)

ksupel

New member
Hej

Szukam zestawu 5.0 + amp .

60% filmy / 40% muzyka

Salon z aneksem kuchennym 26m^2

Co do kolumn, to wizualnie i z opinii już prawie uparłem się na TAGI 606 v3.

Dorwałem zestaw mieszcząc się w 3000 zł ( absolutnie nie mogę przekroczyć, raczej bliżej 2500zł szukam)
Denon X 1100 W + Taga Harmony TAV-606 SE

Czy nie ma żadnych przeciwwskazań do takiego seta i czy ewentualnie jakiś amp z funkkcjami sieciowymi lepiej by się zgrał z tymi tagami


z góry dzięki
 

slawkor

Member
Bez reklam
Kolega dobrze pisze, lepsze to używane Onkyo + Jamo 626 lub jeszcze lepiej 628. Tamten zestaw szału nie zrobi, szczególnie z tym Denonem.
 

ksupel

New member
Hejka, dzięki za wskazówki.

Czy te Jamo mogą być ustawione przy ścianie ? ( lewa strona róg mieszkania, prawa strona ściana z tyłu) ?

Pozdrawiam
 

ksupel

New member
Mógłby ktoś fachowym okiem zerknąć na tą 636 i podpowiedzieć o co jeszcze mogę podpytać przed kupnem.


(Właśnie otrzymałem odpowiedź że sprzęt w 100% sprawnych i gwarancja door-to-door na 50 dni)
 
Ostatnia edycja:

ksupel

New member
Raczej to jakiś "handlarz" , wystawione ma 3 amplitunery ( tylko te 3 aukcja na allegro).
Po emailu i googlowaniu wnioskuje że to "hurtownia sprzętu electro"

Czy to prawda że te modele posiadały różne wersje HDMI ?
 
Ostatnia edycja:

ksupel

New member
Dzięki za link kapusta7.

No dowiedziałem się że " ten amplituner obsługuje HDMI 2.0 z zabezpieczeniem HDCP 2.2 4K/60Hz 3D
z obsługą protokołów CEC" ale niezbyt wylewne odpowiedzi.

Z tym że najprawdopodobniej udałoby się za 1200zł - a to już 300zł więcej na kolumny :niewiem:
 

Rafal7

Banned
Podejmij decyzję sam, czy trzysta to dużo czy mało.
Jeżeli sadzisz że to handlarz, to z handlarzami być różnie, oni nigdy do końca nie wiedzą czy sprzęt jest sprawny,.
 
Do góry