Wymiana sprzętu AV

maro18

New member
Kolumny zamówione, zdecydowałem się jednak na New Reference Premiere 6000F, 500M, 404C i 2x SPL120.

Teraz muszę jakieś kable kupić do kolumn i subów :???: Co pasuje w logicznych pieniądzach do Onkyo/Klipsch? Gdzieś wyczytałem, że Melodika Purple rain pasuje do Klipszów. Black zaproponował QED, ale nie znam się akurat na okablowaniu i nie wiem w końcu co wybrać.

Hmmm... a dlaczego 500M a nie RP-402S ?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Kolumny zamówione, zdecydowałem się jednak na New Reference Premiere 6000F, 500M, 404C i 2x SPL120.

Teraz muszę jakieś kable kupić do kolumn i subów :???: Co pasuje w logicznych pieniądzach do Onkyo/Klipsch? Gdzieś wyczytałem, że Melodika Purple rain pasuje do Klipszów. Black zaproponował QED, ale nie znam się akurat na okablowaniu i nie wiem w końcu co wybrać.

Nie wiem jak nowa seria gra ale jak chcesz lekko złagodzić górę to kup coś z VdH
 

sypus

Member
Zestaw dotarł dzięki szybkiej akcji blackninji :D

Teraz sufit, konfekcja i można będzie przystąpić do remontu salonu ;-)

Pare zdjęć z Zorki 5

tak było rano --> w trakcie --> tak jest teraz
 

Attachments

  • IMG_0173.jpg
    IMG_0173.jpg
    260 KB · Wyś: 44
  • IMG_0175.jpg
    IMG_0175.jpg
    303,2 KB · Wyś: 40
  • IMG_0177.jpg
    IMG_0177.jpg
    345,8 KB · Wyś: 41
  • IMG_0174.jpg
    IMG_0174.jpg
    372,9 KB · Wyś: 35
  • IMG_0178.jpg
    IMG_0178.jpg
    537,3 KB · Wyś: 33

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gratuluje, zacny secik, do tego jeszcze 2x sub. Brawo.
Śmiesznie wygląda ten marny central przy Klipschowym ; )

Hmmm... a dlaczego 500M a nie RP-402S ?

Dobrze zrobił Kolega przy takim ustawieniu, te monitory uderzą w tej konfiguracji mocniej nie tracąc przy tym nic z efektów surround.
 

sypus

Member
Gratuluje, zacny secik, do tego jeszcze 2x sub. Brawo.
Śmiesznie wygląda ten marny central przy Klipschowym ; )
Dzięki :) dopiero bezpośrednie porównanie dało pojęcie o fajności Klipscha.


A tak na marginesie, to jak widać na fotkach, po kominku została tylko płyta podstawna. Przegrał bidok z moim hobby, a co jest dla niektórych niezrozumiałe żona musiała mię zrozumieć :smile: na bocznej ścianie za rogiem wstawiłem kozę, żeby rodzinną atmosferę dalej podgrzewać :p



Obecnie mam w domu 5 zestawów kina domowego, z braku pomieszczeń jedno musi wylądować w garażu :-o tak się zastanawiam, czy aby ja jestem normalny :fool:
Będzie MOC - gratulacje :eek:k:
Już się od 2-ch godzin wygrzewają :)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
W salonie, u syna w salonie, w biurze, przy kompie rezerwowym i ten z salonu co był. Jestem otoczony dźwiękiem wielokanałowym :bober:

SYPUS, gratuluje. Mocno. Pięknie.Zdecydowanie.
Dwa pytania. Dla czego nie w "naszych zestawach", nie zakładasz wątku, bo jest co pokazać.
Po drugiej. Gdzie ta koza? Szukam na fotkach i nie widzę żadnej kozy. ;-)
 

sypus

Member
Docelowe ustawienie zestawu już mam, teraz czas na sufit. W międzyczasie przy próbie aktualizacji softu "zamordowałem" Zappiti One :( jedzie biduś do Francyji na naprawę. Dobrze, że nie sprzedałem mede8er'a 800 bo mam na czym oglądać chociaż FHD :)
 

Attachments

  • IMG_0195.jpg
    IMG_0195.jpg
    429,6 KB · Wyś: 40

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zrób jeszcze foto bez maskownic na subach, bo to aż się prosi ; )

Dzięki :) dopiero bezpośrednie porównanie dało pojęcie o fajności Klipscha.
A tak na marginesie, to jak widać na fotkach, po kominku została tylko płyta podstawna. Przegrał bidok z moim hobby, a co jest dla niektórych niezrozumiałe żona musiała mię zrozumieć :smile: na bocznej ścianie za rogiem wstawiłem kozę, żeby rodzinną atmosferę dalej podgrzewać :p

Haha, teraz doczytałem.
Podoba mi się podejście.
Też bym się pozbył kominka na rzecz hobby i ogólnego zadowolenia, a nie męczył się ze sprzętem w jakimś kącie. Kominek fajna sprawa, ale czy muzyka i film nią nie jest?
Nie rozumiem tego kultu niektórych.
Zdrowe podejście.
 

sypus

Member
Głośniki do Atmosa powieszone :lol: pare kawałków przetestowane i jest gitara. Po godzinie "atmosowania" już mnie w dupie strzyka, żeby RZ800 zamienić na RZ830 i dołożyć na sufit jeszcze 2 głośniki :wink:

Żona mnie się zapytała, czy widzę kiedyś koniec tej zabawy? Nakłamałem jej, że jeszcze tylko projektor 4K jak stanieją :bober:
 
Do góry