Kompletowanie sprzętu

Snikers89

New member
Bez reklam
Wpierw niech kolega oszacuje jaki by chcial budzet na to przeznaczyc bo mozemy o tym gdybac latami.
A druga sprawa tak czy siak trzeba udac sie na odslych glosnikow i ampli. W teori i z wygladu wszystko moze pueknie wygladac a brzmiec jak stara Diora z demobilu.
 

#tag

New member
zacząłem więc od TV, dzisiaj zamówiony Panasonic 65DX750 powinien jutro być zamontowany i postawiony na szafce.

Myśle jednak że lepiej gdy zawiśnie - macie jakieś sugestie do wieszaków i ukrycia kabli ?
 
zacząłem więc od TV, dzisiaj zamówiony Panasonic 65DX750 powinien jutro być zamontowany i postawiony na szafce.

Myśle jednak że lepiej gdy zawiśnie - macie jakieś sugestie do wieszaków i ukrycia kabli ?
No mówiłeś że pochowane kable są???
Wieszak obojętny aby pod vesa tv pasował 200×200, 400×400, 200×400 to zależy od typa tv. Tanie wieszaki w MM hama są jak nie chce Tobie się z netu kupować.
Najprościej to położyć korytko i pochować kable ale to troszkę estetycznie brzydko wygląda.
Zdecydowanie TV na ścianę tylko zrób mu miejsce od szafki co by głośnik centralny od przyszłego KD się zmieścił....hmmm może tak z 30-50cm zawsze można tv wyżej lub niżej dać.
No minimum masz 65" będziesz zadowolony ;) gratuluje panasa.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

#tag

New member
kable od głośników są pochowane, ale nie wiedziałem gdzie docelowo wyląduje TV więc teraz mam do wymyślenia co zrobić.

Korytko nie , wolę kucie :(

Na razie idzie na szafkę
 

#tag

New member
fotka dla zainteresowanych

27c955acd54e.jpg
[/url][/IMG]



większa poniżej z linka:
27c955acd54e.jpg.html


Telewizor OK, znacznie wiekszy od poprzednika, pewnie za jakiś czas przyda się kalibracja
 
Ostatnia edycja:

#tag

New member
Jaki budżet na kino?

jeśli to rozłożę w czasie będzie większy...

Nie wiem co jest ważniejsze, amplituner czy np. kolumny?
Zakładam że złoże sprzęt docelowo w kilka miesięcy, zaczynając od amplitunera i kolumn.

Szukam "środka" nie jestem audiofilem, ale lubię raczej dobre urządzenia.

Pierwsze przymiarki byly do Pioneera i Paradigm
 

#tag

New member
i przyszedł minimalizm...., są bez kabli..., Sonos play bar plus i reszta, grają ok, została kwestia DVD/Blue.

nie lubię się spinać, ale polecany Marantz (3600) w necie slabiej wypada niż Oppo a wolałbym nie przekraczać 3000pln

macie jakieś opcje? 3600 spoko ale wolałbym mniej
 
Do góry