Philips Fidelio B8 - Recenzja

Nie wiem jakie pomieszczenie mają one wypełnić ale z niskich zwróć uwagę na Dali Zensor 5 (825mm) - bardzo przyjemne brzmienie - uniwersalne.
Wydaje mi się że soundbar nie ma z nimi szans choć nie słuchałem tych z najwyższej półki !
Temat stary [emoji16] na szczęście nie kupiłem soundbara. Poszedłem w monitor audio silver 100. Ale dzięki za wskazówkę. Może się komuś przyda.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Vincent41

New member
Hej mam problem z tym soundbarem. Podłączam go do Oleda B7 i telewizor nie wykrywa w ogóle nic pod HDMI ARC. HDMI 1 i 2 jak podłącze do odtwarzacza to też głos nie leci. Jakiś pomysł?
 

MichalTJE

New member
ja mam od wczotaj probolem... zestaw TV SONY xd9305+Fidelio B8...
nagle Tv go przestał widziec po hdmi 4/ARC... dopiero optyk dał rade...
z tym ze ja robilem update TV do Android 7,0 a coś czuje ze tam jest niedopracowane... Fidelio spawdzałem z innym TV i huczy aż miło...
czekam na update od Philipsa moze gdzieś ktoś coś doczyta...
 

andrew.84

Member
Mam i ja. Brak tylko pomysłu gdzie suba wcisnąć. Póki co testuję od wczoraj tak jak jest, tylko trzeba uważać na porcelanę, bo chce wyskoczyć z szafy :)
Dzięki Kiki.
2b1bb083e0482ac7e4c8f0be61b55cbe.jpg
3add28651f8fb357724dc8dcc312a15c.jpg
6456631af3da4ace8c25441d4a10709b.jpg
 

Maku87

New member
Cześć!

Zastanawiam się nad zakupem właśnie Fidelio B8 do salonu 18m2.

Miałby współpracować z niestarzejącą się plazmą Panasonic 42ST60E.

Co o tym myślicie? Warto iść w takie rozwiązanie czy lepiej kupić coś innego podobnej klasy (i w podobnej cenie)?
 

misioohio

New member
Witam,

Mój zestaw to: TV Philips 65OLED805/12 + Fidelio B8

Mam problem z Fidelio B8 - wsparcie Philips'a po wymianie kilku maili odpuściło temat informując, że aktualizacja rozwiąże problem.
TV od tego czasu otrzymał już dwa update'y, B8 niestety nie jest już wspierany - nawet nie można znaleźć firmware'ów do niego na oficjalnej stronie.

Najczęściej korzystam z Netflix'a i tu jest problem, dźwięk muszę w TV ustawić na STEREO (nieskopresowany), jak wybiorę WIELOKANAŁOWY (obejście) to wszystkie ścieżki audio z poziomu NETFLIX oznaczone jako 5.1 powodują tylko trzaski i buczenie.

Czy ktoś może zrobić u siebie podobny test?
Nie wiem czy problem leży w B8 - wszystko inne działa, dźwięk z XBOX oraz innych źródeł jak np. Spotify, YT odtwarzają się bezproblemowo.
Zakładam bardziej problem po stronie TV ale może to kwestia jakiegoś***ustawienia na które nie zwracam uwagi?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fidelio B8 należało do innej firmy wówczas.
Firma upadła i nie ma up date.
Ale napisz na PW dostaniesz kontakt.
 
Do góry