zestaw kina domowego Klegg

koralez

New member
Serdecznie Was witam,

to mój pierwszy post, proszę zatem o wyrozumiałość ;p

Otóż kupiłem wczoraj nowy zestaw 5.1 marki Klegg, model m8 510.

Chciałem zapytać czy ma ktoś może doświadczenia z tym sprzętem? Jaka jakość dzwięku itd? Posiadam Amplituner Onkyo tx sr444. Czy to będzie dobrze współgrało?

Jeszcze nie mam ich u siebie ale nie mogę się doczekać odsłuchu. Mam nadzieję, że nie będę żałował.

Zapraszam do podzielenia się informacjami i pozdrawiam forumowiczów.
 

mors111

Active member
Bez reklam
najpierw kupiłeś potem pytasz o zdanie ?

u nas mało popularny zestaw zapewne i niewiele osób pomoże

samemu posłuchaj , oceń i zdaj nam relację

ile to kosztowało ?
 

koralez

New member
No dlatego najpierw kupiłem, bo zestaw jest nowy, oryginalnie zapakowany i do tego z czterema oryginalnymi stojaczkami a kosztował mnie 700 zł. Także myślę, że nie tak źle.
 

koralez

New member
Czyli ten nie jest dobry? No jak patrzylem to ciezko znalezc cos nowego w tej cenie. Generalnie z tego co juz znalazlem to jakosc dzwieku i wykonania jest wysoka. Kilka lat temu w USA ten zestaw kosztowal 1500$ i wygrywywal nagrody.

Zobaczymy jak bedzie, po odsluchu zdam relacje.

Pozdr
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Koralez.... Pytać blackninje o to czy sie zna to jak pytać Bruce'a Lee czy zna karate ...

Kupiłeś bubla niestety. Podłącz i będziesz wiedział jak gra
 

koralez

New member
o co to oburzenie? Wszyscy ruszyli jak na polowanie xD lol Przecież nie kwestionuje wiedzy kogoś kto jest na tym forum od tylu lat i ma +20.000 postów. Ten znafca miał być z uśmieszkiem. Moje uszanowanie blackninja.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Chlopaki racje maja. Troszke bubel kupiles. Oby udalo sie gdzies to opchnac i nie stracic.
I smiesznie by bylo jakbys po tym do Blacka po sprzet napisal hehe
 
Do góry