Premium Soundbar

raito

New member
Witam.
Od jakiegoś czasu rozglądam się za soundbarem i mam kilka typów. Interesują mnie soundbary z troszkę wyższej półki cenowej tak powiedzmy kwota to około 4 tysiące. Troszkę już czytałem recenzji i mam kilka typów i tak się zastanawiam czy może ktoś ma lub miał jeden z tych co mi wpadły w oko i może się podzielić opinią ? Te soundbary które mnie interesują to: Arcam Solo Bar, Focal Dimension oraz Yamaha YSP 2500.
Bądź może ktoś ma jeszcze jakieś inne propozycje ?
Pozdrawiam i liczę na opinię osób które mają bądź miały ww. sprzęt.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bose Cię nie interesuję? Deko więcej, ale brałbym w ciemno.
Zresztą prędzej czy później i tak kupię.
 

raito

New member
Bose trochę więcej to już prawie 5 tysięcy jeśli mówimy o nie ich podstawowym modelu. Lub 7 tysięcy za jeszcze wyższy wołają... Nie wątpię, że to dobre produkty ale chyba już za bardzo by wykroczyły po za mój budżet. Tak z ciekawości jeszcze jak zerkałem na opisy tych modeli na ich stronie to widziałem wsparcie 4k oraz dźwięk przestrzenny tych soundbarów ale nie widziałem wzmianki o tym czy dekodują np dzwięk HD ?
A cz ktoś miał do styczność z tymi typami soundbar które wymieniłem ?
 

colibri75

New member
Sluchales kiedys soundbar?Ja bylem bardzo rozczarowany yamaha 5600 a miala byc taka super. Oczywiscie jesli oczekujesz efektow kina 5.1. Dla mnie lipa. Zaluje ze nie sluchalem bose, bo to zajebisty sprzet w kinie. Tylko to moze moim zdaniem ratowac struacje jesli musi byc soundbar
 

pepka

Member
Bez reklam
Naim Muso? Siostra ma i co wpadam z wizytą, to nie mogę wyjść z podziwu jak to gra (do tego bez suba).
 

colibri75

New member
Sluchalem i mialem kupic yamaha 5600+ sub b&w pv1
pare zl kosztowalo, nie polecam.
jeszcze raz powtorze, do filmow!
Moze do muzy da rade, efekt 5.1 kiepski.
Polecam raz jeszcze odsluch tego co wybierzesz.

Dla mnie fidelio e6 bedzie do filmow lepsze za 1/5 ceny
 
Ostatnia edycja:

raito

New member
Tym Focal Daimension też jestem zainteresowany. Mam pytanie jak jest z jakością dźwięku ze źródeł HD na bluray ? Rozumiem, że jest downgrade do zwykłego dolby digital czy dts ? Czy pomimo tego ten soundbar sprawia odpowiednie wrażenie jakości dzwięku jak przystało na sprzęt marki Focal ?
 
Do góry