zestaw 5.0 + amplituner do 3500 zł

krzychuso

New member
Witam
Potrzebuję waszej pomocy przy wyborze pierwszego zestawu audio dla siebie. Maksymalny budżet to 3500 zł. Pokój 18m2 w bloku. Szukam zestawu amplituner plus zestaw 5.0. Sprzęt będzie wykorzystywany głównie pod TV + filmy oraz okazyjnie do słuchania muzyki (15%). Szukając samemu po różnych stronach zainteresowałem się zestawem: Yamaha v479 oraz Jamo Jamo S 628 HCS. Nie ukrywam, że oprócz aspektów dźwiękowych liczą się również kwestie wizualne (dlatego pewnie zainteresowałem się Jamo).
Prośba o pomoc i podanie mi innych - pewnie lepszych opcji.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Ampli np Onkyo 646/Denon x2100/Pioneer 830

Glosniki : Jamo 626 Wystarcza w zupelności. lub tez :
Jamo 426/526 + Sub j10
Boston Acoustics CS260 23 225 + SUBWOOFER SUB 10
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzychuso

New member
Dzięki za podpowiedzi. Mam takie może śmieszne pytanie jako, że Jamo mają głośnik basowy po boku. Czy ustawiając kolumny stojące to te głośniki powinny być skierowane do siebie czy odwrotnie? Czy jest to obojętne?
 

krzychuso

New member
Co sądzicie o Wharfedale OBSIDIAN 600 HCP? Czy jest to lepsze rozwiązanie niż Jamo 626? Jaki amplituner do 2000 zł do tego najlepiej by pasował?

Wracając do poprzedniego pytania odnośnie kolumn przednich. Czy jest różnica którą kolumnę postawię po prawej, a którą po lewej stronie? Chodzi o "wylot" głośnika basowego.
 

krzychuso

New member
Decyzja wstępnie podjęta - audio pro avanto hts 5.0. I do tego amplituner Harman Kardon. Pytanie tylko do was czy HK 161 będzie wystarczający czy lepiej dołożyć 500 zł do 171? Pokój 18m.
 

krzychuso

New member
Wiem, tylko i tak już budżet nadszarpnąłem i pytanie czy dołożenie kolejnych 500 zł do wyższego modelu jest uzasadnione... Ma ktoś z was taki zestaw z HK 161? Daje radę?
 
Ostatnia edycja:
Do góry