Fidelio XS1 - Twój telewizor wreszcie zagra jak należy.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fidelio XS1 - Twój telewizor wreszcie zagra jak należy.

XS1_12-RTP-global-001
Zestaw Fidelio XS1 łączy w sobie piękno i innowacje. Jego eleganckie kompaktowe głośniki są wyposażone w dedykowane kanały, które zapewniają doskonałą wyrazistość głosu i pełny dźwięk przestrzenny o nieograniczonej dynamice. Uwierzysz, gdy zobaczysz i posłuchasz!

XS1_12-U2P-global-001

  • Bluetooth (aptX i AAC) — strumieniowe przesyłanie muzyki

    F400052959-FIL-global-001
    Bluetooth (aptX i AAC) — strumieniowe przesyłanie muzyki
  • Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC

    F400051888-FIL-global-001
    Z łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC. Wystarczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika, aby go włączyć, rozpocząć parowanie przez Bluetooth lub rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki.
  • Możliwość podłączenia urządzeń do wejścia HDMI w celu uzyskania świetnej jakości obrazu i dźwięku

    F400065045-FLP-global-001
    Ciesz się realistycznym obrazem w technologii 3D oraz wyraźnym, 5.1- lub 7.1-kanałowym dźwiękiem. Wystarczy połączyć wyjście HDMI odtwarzacza z wejściem amplitunera AV pozbawionego obsługi sygnału 3D.
  • Dolby Digital i DTS zapewniają wspaniały dźwięk przestrzenny

    F400027541-FIL-global-001
    Postaw na cyfrową jakość i ciesz się w pełni swoją muzyką i filmami. Nawet muzyka stereo brzmi wspaniale, gdyż Dolby Digital i DTS Digital Surround poprawiają brzmienie cyfrowej muzyki i filmów, sprawiając, że jest ono bardziej dynamiczne, dzięki czemu zapewniają prawdziwie otaczający dźwięk przestrzenny z głośników kina domowego.
  • Wyjątkowa konstrukcja z elegancką szklaną płytą górną doskonale pasuje do wystroju domu

    F400069978-FIL-global-001
    Zestaw SoundStage ma najwyższej jakości wykończenie z elegancką szklaną płytą, dzięki czemu pasuje do wystroju nawet najnowocześniejszych domów. Wystarczy postawić telewizor na zestawie SoundStage lub umieścić zestaw pomiędzy nóżkami telewizora, aby cieszyć się nowym poziomem dźwięku. Zestaw SoundStage został zaprojektowany do telewizorów o przekątnej ekranu od 40 do 65" i maksymalnej wadze 44 kg.
  • Specjalne głośniki kanału centralnego zapewniają doskonałą wyrazistość głosu

    F400069608-FIL-global-001
  • Głośniki boczne zapewniają potężny dźwięk przestrzenny

    F400069607-FIL-global-001
  • Wąski subwoofer bezprzewodowy można ustawić pionowo lub poziomo

    F400069605-FIL-global-001
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Witam interesuje mnie ten zestaw czy ktoś ma i może coś o nim napisać.
czy bass jest wystarczający i czy efekt przestzenny surround jest wystarczający.
 

szakalq

New member
Witam,

Mam pytanie, stawiając na nim tv, jaki odstęp po bokach powinien do szafki, czy powinien być on ustawiony w "wolnej" przestrzeni jak na zdjęciach reklamowych ?

Stawiając na nim tv tak jak na zdjęciu http://prntscr.com/95730d i wysunięcie do przodu będzie ok ?

Szukam soundbara i ten najbardziej mi odpowiada. Patrzyłem na jbl sb 400, ale jest on dość szeroki i nie bardzo pasuje do 42 calowego tv.
 
C

czyzyk101

Guest
Dzisiaj przypadkowo wcisnęła mi się jakaś magiczna kombinacja przycisków na pilocie i soundstage przestał działać, wyświetla się tylko napis "audio in".
Wszystkie przyciski na pilocie i samym głośniku nie działają, nawet się go nie da wyłączyć, jedynym wyjściem jest wyjęcie wtyczki z gniazdka, ale po włożeniu(odczekałem ponad godzinę, aby się zresetował i nic) z powrotem dzieje się to samo.

Coś się zrobi czy trzeba dzwonić po serwis?
 
Ostatnia edycja:
C

czyzyk101

Guest
Nie, pomógł zimny reset jak zasugerował pan w obsłudze klienta, czyli przytrzymanie klawisza włączenia i w tym samym czasie włożenie wtyczki do kontaktu.
Powiedział, że pierwszy raz się z czymś takim spotkał.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry