Zestaw pod HK AVR171

X-Zone

New member
Witam

Udało mi się kupić amplituner HARMAN KARDON AVR171 w cenie 1300zł.

Szukam teraz zestawu głośników do tego amplitunera. 2.1, 5.1 czy może 7.1 ? Nie wiem co nada się do pomieszczenia w którym w chwili obecnej jest pokój dzienny + kuchnia (pow około 35m2).
Nad stolikiem jest projektor. Mój budżet na instalację to max 2000 zł z okablowaniem.

Wnwg.jpg


zastanawiam się czy te głośniki z tyłu mogą być tak blisko ?

filmy 50%
gry 25%
muzyka 25%

Proszę o pomoc :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylne od biedy mogą być. Tylko ustaw je pod skosem, żeby były na Ciebie skierowane. Fronty i centralny powinny być bardziej koło ekranu. Tylko wtedy będą przeszkadzały w kuchni. A jakbyś obrócił narożnik o 90 stopni (tylko wtedy musiałaby być prawy) tak żebyś siedział na wprost TV. I ekran wtedy też tam gdzie TV.
 

grt

New member
to może by zmontować coś co będzie się opuszczać po obu stronach ekranu , takie stojaczki z góry do których będą przymocowane małe kompaktowe głośniczki :). Nawet do słuchania muzyczki się nada jak będą u góry :). Sufit pewnie 2.2m więc cienki 1,2m profil aluminiowy nie będzie tragicznie wyglądał na suficie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

X-Zone

New member
nie wchodzi w grę jakakolwiek ingerencja w aktualne rozmieszczenie jak i w konstrukcję ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Nie widze tego w żadnej opcji (poza oczywiście tymi tylnymi które jako jedyne sa gdzie powinny).
Ale za 2000zł to 3.0 (czyli bez tyłów) najwyżej a na taki metraż potrzeba całkiem sporo mocy.
Jak już pisałem nie widzę tego...
 

X-Zone

New member
Ciężko już trafić JBL LOFT... rok temu właśnie na tym zestawem się zastanawiałem.

Coś innego wartego uwagi ? W ostateczności wchodzi w grę sprowadzenie z UK
 
Do góry