zakup sprzetu audio 5.1 , kwota max 2500zł

mnemonic

New member
Witam. Szukam w miarę dobrego sprzętu 5.1 do mojego mieszkania. Pokój ma powierzchnię 25m2, słucham dużo muzyki oraz lubię oglądać w weekendy filmy w jakości 1080p , niestety oglądanie z dźwiękiem z samego tv jest nieporozumieniem. Nie czy wybrać jakiegoś soundbara (wtedy chyba 5.1 odpada), zestaw kino domowego np. pioneer vsx-323+ harman kardon hkts-5 albo philips fidelio e5. Dużo czytałem opinii tutaj na forum o tych sprzętach i ogólnie wszystkie są polecane jednak nie wiem co do mnie będzie najlepsze. Nie potrzebuje zestawów typu blue-ray itp. ponieważ praktycznie wszystkie treści multimedialne odpalam z dysku sieciowego i nie jestem kolekcjonerem płyt dvd itp.

Bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji.

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Fidelio gra naprawdę rewelacyjnie no i nie masz kłopotów z kablami.
Dla niebieskich członków forum jest extra oferta.
 

mnemonic

New member
A wiec tak głośniki ja, ale podłączone i rozstawione. Sam montaż bez problemy myślę że każdy podlaczy bo jest to banalnie proste. Jeśli chodzi o oglądanie filmów i dźwięk 5.1 myślę że jest bardzo dobrze, słychać naprawdę wszystkie efekty i zaletą jest to ze można ustawić głośnik tak jak nam to odpowiada. Dźwięk jest czysty i przyjemny. Subwoofer również ma bardzo dobry bas i pomimo swoich rozmiarów naprawdę miło mnie zaskoczył. Mój pokój to 25 m i głośniki naprawdę dają radę. Ogólnie polecam zakup bo są warte swojej ceny. Jeśli ktoś ma pytania to pisać chętnie odpowiem.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Kolego patrząc na to rozwiązanie to masz w sumie 4.1 i tu pytanie, dialogi, które oparte w większości są na głośniku centralnym tu są rozumiem na głośnikach przednich ??
 
Do góry