HTR-4066 + Jamo S426 HCS3 + SUB210 + 48h6500

callmewonar

New member
Nadeszła ta chwila kiedy sprzedałem stary sprzęt AV i czas na lepsze, nowe, fajniejsze i dające więcej satysfakcji ale do rzeczy:

Sprzęt jak w opisie planuje zainstalować w moim mikro salonie (15m2) i tutaj walcze z myślami i co chwile zmieniam konfiguracje na to mocniejsze głośniki a brak suba to tv 48h6400 to słabszy amp...
I tutaj prośba do ludzi którzy są w temacie:

Czy powyższy sprzęt w kategorii cenowej do powiedzmy 5500 będzie maksymalną dobrocią na jaką mnie stać, czy może sentyment do marek mnie zwodzi i w tej kategorii cenowej da sie wyrwać coś lepszego?

Moje preferencje to głównie filmy ale i muzyką lubie sie rano dopalić, rozbudowany i przede wszystkim szybki smart w TV...

Jesli ktoś jest w podobnej sytuacji wymieńmy uwagi i konfiguracje i a kumatych proszę i doradztwo.
Dzięki z góry !
 

raul791

New member
Ta Yamaha lepsza do muzy, alternatywą jest Onkyo TX-NR525, jest lepszy do filmów. Popatrz jeszcze na Denon X1000. Pioneer VSX5xx to też niezłe rozwiązania. Co do tv, to H6400 powinien wystarczyć - z tego co widzę, programowo się niczym nie różnią (ta sama specyfikacja) - ale mogę się mylić. Co do głośników to obadaj Taga Harmony Tav-606v3 - testowałem je z Jamo 606 i Tagi miały o wiele lepszy bas bez suba. Ale co człowiek to opinia - głośników na pewno bym nie kupił bez wcześniejszego odsłuchu :) Sam wybrałem Tagi, choć tu mi polecali Jamo jak i na necie ogólnie też bardziej Jamo - i bym się przejechał, Tagi lepiej zagrały. Mam mini test na tym forum Onkyo TX-NR525 + te tagi + sub Taga TSW90v2.

EDIT: ew. mógłbyś na razie bez suba i wziąć Wharfedale Obsidian 600 - to już o klasę-dwie lepsze kolumny niż te Jamo/Tagi, bez suba powinny dać radę póki co.
 
Ostatnia edycja:

callmewonar

New member
Jbl są rewelka, niewielkie rozmiary ale cena " delikatnie wykracza poza budżet"
Zamówiłem już w rtv euro agd htr 4066 + jamo jak w opisie za 2 428zł
Dzieki za pomoc.
Pozdrawiam !
 
Do góry