Najcieńszy SoundBar Philipsa w historii i subwoofer, zapewniają wspaniały dźwięk dla telewizji i filmu .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najcieńszy SoundBar Philipsa w historii i subwoofer, zapewniają wspaniały dźwięk dla telewizji i filmu.


Berlin, Niemcy - Philips ultra-smukły soundbar i subwoofer oferują niezwykły dźwięk z eleganckim i gładkie, dla tych, którzy chcą potężny dźwięk podczas oglądania telewizji i filmów bez utraty miejsca w swoich salonach.
14783372227_710a931df2_k.jpg

Ma mniej niż trzy centymetry grubości i jest to SoundBar najcieńszy w historii.
Zawiera sześć dwu calowych głośników neodymowych wraz z dwoma jedno-calowymi z miękkimi kopułkami wysokotonowymi. Subwoofer posiada dwa 6,5​​ "głośniki niskotonowe, zapewniając najwyższą jakość basów w modelu o grubości 83mm. W rezultacie, można łatwo umieścić w dowolnym miejscu subwoofer - nawet pod swoją kanapą.


"Zapytaliśmy konsumentów, gdzie chcieli by aby umieścić swój subwoofer?
Zdecydowane trzy czwarte z nich potwierdziło że taki układ subwoofera to wspaniały pomysł" -
powiedział Rodney Chan Business Line Leader, WOOX Innovation.
"Nasz ultra-smukły soundbar i subwoofer został zaprojektowany tak, aby wzbogacić Twój telewizor w zupełnie inna jakość dźwięku nawiązująca do jakości kinowej.

[youtube]_WLnech1drA[/youtube]

Dla realistycznego wrażenia wizualnego, system oferuje technologię Dolby Digital Virtual Surround oraz DTS Digital Surround. Potężny SoundBar i subwoofer zapewniają niesamowitą 320W dla dynamiki dźwięku. System jest również idealny dla korzystających z muzyki z dowolnego inteligentnego urządzenia. Wystarczy skorzystać z NFC i smartfon lub tablet przekaże dźwięk do Soundbara przez Bluetooth. Zapewni świetną jakość przesyłania muzyki. System zawiera aptX i AAC Bluetooth strumieniowy.



Philips SoundBar ultra-slim i subwoofer (HTL6145C) jest dostępny za 449 EUR na rynkach europejskich od września. Philips SoundBar ultra-slim dostępny będzie również w innej konfiguracji subwoofera i koloru (HTL6140B, HTL6140S) do 399 EUR.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Bardzo fajna sprawa z tym subem. Czy belke mozna polozyc plasko czy jedynie zawiesic?
Ostatnio coraz bardziej zaczynaja do mnie przemawiac soundbary. Zajmuja stosunkowo malo miejsca, do tego bezprzewodowy subwoofer, potrafia niezle zagrac i dac dobre wrazenia w czasie ogladania filmu. Dzis przy zakupie jakiegos systemu dzwiekowego do tv bardzo bym sie zastanawial nad jakims soundabrem.
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Rzeczywiście prezentuje się bardzo sympatycznie na ścianie. Jeżeli belkę można położyć, o co pyta collider, to już z pozycji fotela nawet nie będzie widać, że dźwięki wydobywają się z czegokolwiek poza tv. Produkt wart zainteresowania.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak położyć, to gdzie głośniczki będą skierowane, w sufit?
Średnio to widzę, ale bardziej jestem ciekawy czy jakość nie ucierpiała przez to odchudzenie (?).
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Jak położyć, to gdzie głośniczki będą skierowane, w sufit?
Średnio to widzę
W sumie... pewno masz rację, ale i tak wydaje mi się, że po to jest cienki, aby nie odstawał od ściany... :smile:
ale bardziej jestem ciekawy czy jakość nie ucierpiała przez to odchudzenie (?)
Być może powstał taki model dla mniej wymagających słuchaczy... aby prezentował się ładnie.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Myślę, że HTL9100 długo nie będzie miał godnego rywala (nie liczę tu następcy B5).
Pocienianie głośników musi wpłynąć na jakość dźwięku. Inna sprawa czy ja jako laik w ogóle usłyszę różnicę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sam jestem ciekawy jak zagra w porównaniu do HTL 9100 - chociaż to zupełnie inna konstrukcja.
 

toszym

New member
philips htl6145c

W sumie... pewno masz rację, ale i tak wydaje mi się, że po to jest cienki, aby nie odstawał od ściany... :smile:

Być może powstał taki model dla mniej wymagających słuchaczy... aby prezentował się ładnie.

I tu was zaskoczę. Od dwóch tygodni testuję htl6145c. Swoje miejsce znalazł u mnie w sypialni. Zastąpił zestaw kina domowego w konfiguracji 5.1. Zabrakło po prostu miejsca na poprzedni sprzęt, a philips ze swoimi gabarytami wydał mi się idealny. Jako że jest bardzo mało opinii o nim, to trochę kupowałem w ciemno.
Zacznę od minusów: po wyjęciu z kartonu sprzęt prezentował się naprawdę dobrze, szybki montaż, soundbar na ścianę pod telewizor, a subwoofer na podstawkę trzymającą go w pionie obok łóżka, no i testowanie.
W pierwszej kolejności muzyka z telefonu. I moje zaskoczenie po kilku minutach rozłączyło bluetooth.
Następna próba i to samo.
Dźwięk i burczący bas , dochodzący ewidentnie z boku łóżka, gdzie stoi subwoofer, psujący dźwięk przestrzenny. Do tego mała skala regulacji basów i sopranów, od -4 do +4. I co tu zrobić?
Internet, no i nowy soft. Można go wgrać ze zwykłego nośnika USB. Zajęło mi to chwilę. Producent powiększył skalę regulacji od -6 do +6, no i rozwiązał problem połączenia przez bluetooth.
Czas coś zrobić z basem. Subwoofer z podstawki ląduje pod łóżkiem na środek no i.....

Teraz wazeliniarstwo: zmieniło się wszystko, bas z denerwującego stał się subtelny mocny i dopełniający dźwięk przestrzenny z soundbara. W pozycji leżącej, głośniki skierowane są w"sufit", a dokładnie w spód łózka, co powoduję, że bas czuje się na ciele. Dwa bas-refleksy umiejscowione są po prawej i lewej stronie subwoofera, co sprawia, że ciężko jest określić z której strony wydobywa się bas. W zestawię kina domowego, w godzinach wieczornych, po przyciszeniu dźwięku, tak aby nie przeszkadzał on innym, niestety basu już nie usłyszałem. A tutaj, po prostu rewelacja. Dźwięk jest pełny, dialogi dobrze słyszalne, niczego nie brakuję.

Więc, jeżeli macie mało miejsca, a do tego pod łóżkiem bądź sofą, 10 cm przestrzeni, to z czystym sumieniem mogę polecić ten zestaw. W tym zestawie subwoofer nie służy, aby stać obok i ładnie wyglądać, tylko po to, aby wylądować pod łóżkiem i robić dobrą robotę.

Mam nadzieję, że komuś pomogę swoją opinią i podjąć decyzję przy wyborze tego zestawu.

Dodam jeszcze, że pierwszym typem był SONY HT-RT3 5.1, ale na szczęście przeczytałem komentarz o tym zestawię, w którym ktoś opisał pracę bardzo głośnego wentylatora w subwooferze.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Jeżeli macie mało miejsca to kupcie sobie zestawik Bose Acoustimas 10.
Amplituner trochę miejsca będzie potrzebował, ale reszta zniknie w pokoju...
Praktycznie tego Bose nie widać, a potrafi bardzo wiele.
 
Do góry