Uwaga, uwaga nadchodzę - Fidelio B5, czyli następca super zestawu HTL 9100

pisy

New member
Witaj.
Konkretnie to po wielu kwerendach i porównaniach jestem zainteresowany kupnem tego zestawu i szukam najtańszej oferty, a z tego co widzę była wcześniej możliwość skorzystania z pewnego typu promocji :)

Więc jeśli nadal można się załapać na jakąś korzystniejsza ofertę niż ta co obecnie jest w różnych sklepach to jestem jak najbardziej zainteresowany.
 

sj111

New member
Problem techniczny- brak dźwięku

Panowie,


Może ktoś jest w stanie pomóc. Mój B5 nie odtwarza dźwięku z żadnego źródła. Podejrzewam uszkodzenie, jednak zanim zainwestuję w naprawę chciałbym się upewnić, że nie wysyłam do serwisu bez potrzeby. Przy włączeniu słychać pojedynczy trzask z głośników, potem nic z żadnego źródła. HDMI arc działa, przez bluetooth również nic (satelity oczywiście oddzielnie działają), komunikacja działa, HDMI arc również reaguje na zgłaśnianie. Mój TV to Panasonic 530AX.
Reset do fabrycznych nic nie daje. Próbowałem wykluczyć zawieszenie softu, ale na stronie Philipsa jest dostępny tylko 1 plik od płyty głównej, zgodnie z instrukcją winny być updatowane 4 pliki. Support filipsa twierdzi, że reszta plików jest dla serwsiu, serwis oczywiście nic o tym nie wie. Oficjalne forum Philipsa we wcześniejszym wątku twierdziło, że należy updatowąc wszystkie 4 pliki.


Jeśli ktoś może ma na HDD wszystkie pliki to prośba o podesłanie, może po udacie ruszy.
Jeśli ktoś miał taki przypadek to proszę o pomoc.
Sprzęt po gwarancji....
 

Manky

New member
Czy sprzęt jest jeszcze do dostania od KIKIego ?
Czy trzeba polować na używki na portalach aukcyjnych ?
 
Do góry