Philips Fidelio E5 test - radość w duszy, ciepło otoczenia, mocny zaskakujący bas.

pedro1972

New member
Odświeżę temat, bo po 6 latach coś mi Fidelio E5 zaczął szwankować ... po włączeniu dźwięku z TV przez kilka/kilkanaście minut słychać dziwne trzaski, czasami aż się przez to głośniki same wyłączają, a co dziwniejsze - jak odpalę Netflixa z aplikacji w TV (Panasonic), trzaski jakby się nasilają, są częstsze i nie znikają ... może to wina TV, a nie głośników ?
no ale przy sprawdzaniu kabli wyłamał mi się jeden pin w przewodzie DIN i teraz głośniki w ogóle się nie włączają ... skończy się chyba serwisem
- ktoś ma może jakiś pomysł ?
 

pedro1972

New member
Multimedia serwis w Lublinie nie poradził sobie z tym przez 2 tygodnie ... nie wiedzą skąd te trzaski, jutro odbieram od nich głośniki ... czy Philips ma jakieś autoryzowane serwisy w Polsce na taki sprzęt ? Ducat w Lublinie nie zajmuje się głośnikami :-(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz proszę na PW dostaniesz kontakt.
Philips dopiero przejął pod skrzydła po latach przerwy markę Fidelio stąd jeszcze nie wszystkie oddziały wiedzą co robić.
 

ksDOBRODZIEJ

New member
Witam.Mam te Fidelio już parę ładnych lat,z wyjątkiem jednej wpadki na gwarancji(trwale rozłączyły się satelity i nie szło ich sparować) wciąż grają i wciąż jestem z nich zadowolony. Lecz trzeba iść z biegiem czasu...
Z racji tego ,że mieszkam w bloku, pokój ok 20m2 to ciężko wygospodarować miejsce na porządny zestaw kina domowego z ampli i kolumnami stojącymi. Zaczynam się rozglądać za jakimś mądrym soundbarem z Atmosem, tylko pytanie cze jest sens,czy w ogóle warto.
tv LG 55b7 ,głównie filmy ,konsole,muza może z 10%. Jeśli chodzi zakres cenowy to o ile pamiętam te Fidelio do tanich nie należały,więc myślę że ok 5k było by górną granicą. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak Fidelio nie było tanie.
Ale w klasie cenowej masz super Soundbar Meridian z Dolby Atmos SN11R w programie gdzie sam wybierasz ceny plus bonus.
Promocja do 26.11.2020
 

pedro1972

New member
Napisałem priv. Też mam podobny problem co kolega wyżej. Dziwne piski, trzaski przez pierwsze minuty. Proszę o kontakt ��
co prawda napisałem już w privie, ale powtórzę tu dla innych ...
- padła płyta główna, serwis który to naprawił to firma Elsan ze Słupska, znaleziona przez sieć serwisową Quadra-Net, łączny koszt = 500zł z wysyłką w obie strony
 
Do góry