yamaha rx-v775 + Taga

maiximss

New member
Witam, planuję zakup

yamaha rx-v775
TAGA HARMONY AZURE F80 C40 S40 TSW 200

całość 5500 zł

Głównie kino

pokój ok 31 m2

Czy to dobry wybór, co sądzicie ?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Do takiego ampli celowałbym w lepsze kolumny JBL Studio, Roth Oli, Melodika Bl, Wherfdale Diamond 10.6
Masz duże pomieszczenie więc trzeba je odpowiednio nagłośnić ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie tez bym celował w klasę wyżej z kolumnami. Ja posiadam MA do yamahy dla mnie to było najlepsze połączenie. Najlepiej odsłuchać, bo każdy lubi co innego i ma inne ucho. Yamaha gra ostro, jak ktoś nie lubi jazgotu to celował bym w cieplejsze kolumny :). Odezwij się do Blackninji on ma świetne ceny, i pełen profesjonalizm oraz zaufanie. Ja w porównaniu do salonu w którym miałem zamiar dokonać zakup zaoszczędziłem na całym sprzęcie 800zł;). Na początek warto zrezygnować z suba na rzecz lepszych kolumn z czasem dokupić suba i gitara. Kolumny nie starzeją się tak jak elektronika i warto od razu w miarę możliwości zainwestować w jak najlepsze:). Ja dzięki kolegą z forum zamiast kupić sprzęt za planowane 3,5 tysia kupiłem za 6,5 tysia, ale nie żałuje bo wiem że na dzień dzisiejszy bym był już w trakcie zmiany na coś innego a tak, sobie zaoszczędziłem tego kłopotu oraz kasy:)
 
Ostatnia edycja:

lentym

New member
Jestem ciekawy tych azure. Sam się nad nimi zastanawiałem ale zdecydowałem się na wyższą linię tagi i nie żałuję. Nie zrezygnowałem z tagi choć inne marki również wypadałoby odsłuchać. Nie wiem jak to będzie się rozgrywać z tą wymianą więc radzę odsłuch. W razie czego dam ci namiar gdzie kupiłem i za ile kpt 5.1 seria Platinum.
 

lentym

New member
Z telefonu piszę i potem takie głupoty wychodzą jak wyżej. Napiszę jeszcze raz.
Nie zrezygnowałbym z tagi ale odsłuchaj inne marki kolumn.
Nie wiem jak azure zagrają się z yamahą więc proponuję odsłuch
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maiximss

New member
no ok. Jeśli faktycznie różnica będzie rażąca pomiędzy lepszymi kolumnami, to zrezygnuję z 5.1 w pierwszym rzucie. Na początek stereo i jak będę miał już coś to będzie motywacja Blackninja zaproponuj mi coś rozsądnego na Priv.
 
Do góry